Важливі факти про постійні лазерної епіляції

Лазерна епіляція є одним з найбільш популярних процедур коли-небудь, як це пропонує остаточне рішення небажаного волосся на будь-якій частині тіла. Через свою зростаючої популярності, спостерігається значне збільшення числа нових пристроїв. Перед вибирають будь-яке з цих пристроїв, важливо для споживача, щоб мати базові знання про них. Ось деякі основні факти про цю популярної лікування видалення волосся, що кожна людина, прагнучи пройти це лікування, повинні знати.

Знаючи свій тип шкіри

Існують різні типи лазерів, які використовуються для цього лікування. Кожен тип лазера є підходящим для конкретного типу шкіри і не можуть бути ефективними для інших типів шкіри. Є медичні тести, які допоможуть вам зрозуміти різницю між шістьма типами шкіри.

Рівень 1 – Цей тип шкіри світло-русявий, справедливим або руде волосся. Сонячні опіки дуже легкі і рідко буде засмагу.

Рівень 2 – це шкіра світла і світла. Людина з цим шкіра зазвичай має червоний або світліше волосся. Цей тип шкіри має важкий час, коли засмага.

Рівень 3 – Ця шкіра бежевий, світло-проміжні, темношкірі. Це знаходиться в основному в європейських людей з очей або колір волосся. Сонячні опіки рідкісні і засмага буде поступово.

Рівень 4 – Цей тип шкіри бежевий з коричневим відтінком, середземноморська, оливковий колір обличчя. Люди з таким типом шкіри, як правило, чорного до темно-каштановим волоссям і темними очима. Шкіра буде легко загар і сонячні опіки не звичайно.

Рівень 5 – Ця шкіра темно-коричневий, коричневий, латиноамериканського походження. Люди з таким типом шкіри матиме коричневий або світло-карі очі і чорне волосся. Це буде засмага легко.

Рівень 6 – Ця шкіра чорного або дуже темно. Люди з цим шкіра буде мати темно-карі очі і чорне волосся. Чи не засмага й засмага досить легко з цим типом.

Хоча кожен лазер може бути використаний на кожному з цих типів шкіри, важливо знати різницю між кожним пристроєм, і вихідний сигнал, який буде наданий цим. Існують три основні лазерів, які можна використовувати з будь-яким з типів шкіри. Ці лазери зробили багато виробників і їхні торгові марки не роблять різниці взагалі, як кожне з цих пристроїв має свої особливості.

Довгого імпульсу: Цей лазер є найбільш підходящим для типів шкіри 1-3. Вона працює навіть краще, якщо волосся досить темно для лазера мета. На такий лазер, дуже висока установка може бути використана, якщо провайдеру необхідно видалити дуже тонке волосся.

Діодні лазери: він має багато спільного з Александріт лазер. Він використовується на шкірі типи 1-4. Тонке волосся можна видалити за допомогою цього лазера якщо налаштування будуть скоректовані.

Nd: YAG лазери Довгі Пульс: Цей тип лазера використовується в основному для темних типів шкіри і для тих, з типом шкіри по 4-6 чоловік.

Не важливо, який тип шкіри ви належите і який тип лазера підійде вам найкраще, важливо, щоб вибрати правильного постачальника. Якщо доктор мав право навчання і отримав досвід, ви отримаєте відмінні результати від цього лікування.