GHD волосся плоского заліза – огляд

GHD, компанія, догляд за волоссям, які називають піски “Good Days волосся” почалася в 2001 році з ідеєю, щоб продукти, які забезпечили більш часті хороші дні волосся. У них був культ незабаром після їх запуску і як і раніше бажаною знаменитостей і професійних стилістів.

GHD Праски зробити більше, ніж створити гладкий, прямий стилів. Їхня унікальна конструкція має округлі пластини і ручки, так само інструмент для укладання, які ви використовуєте, щоб випрямити волосся ви також можете скручуватися, перевертати і хвилею. Це дозволило усунути необхідність в декількох громіздких методами укладання під ванною лічильника.

Класичний GHD Styler є нагородами заліза, який зробив собі ім’я GHD майже десять років тому. З цифровою технологією регулювання температури праски, заліза GHD відчув пористість волосся і пристосовується до відповідної температури. це зачіски швидше і краще. Інший дивовижний особливість на GHD стайлер є його автоматичне відключення після 30 хвилин бездіяльності. Немає більше постійне занепокоєння, що ви залишили заліза не підключений! Один дюйм пластини ідеальний розмір для швидкого і легкого стилю. Хоча GHD праски зроблені з найвищими стандартами якості, і поставляються з гарантією на рік, вони також мають два режими, які захищають від пошкодження залізом так що ви можете бути впевнені, що ваші GHD Styler триватиме і останній. Тремтіння режим захищає залізо від конденсату, який може статися, коли температура опускається нижче 5С. Теплова функція запобіжник запобігає заліза від перегріву.

З GHD Mark IV Рожевий Flat Iron – 1 “, ви відкриєте для себе чудові нові погляди з божественною прямо, скуйовджене обсяг і ідеально завитки нових кругліше барель дає вам повний контроль для ідеального кучері, хвилі, клацання або ідеальний прямий Це так! легко створювати хвилі, завитки і клацання, що ви ніколи не будете потребувати той самий вид у два рази. Також поставляється з кінцевою поверхні для статичних безкоштовно блиск!

Хороші дні волосся може бути важко знайти, але GHD Праски є ідеальним зброєю для боротьби з завивають, перегини і розбещеності, які роблять погані волосся. GHD Styler фанатів росте число і буде продовжуватися.