як фахівці визначають ураження шкіри

Первинні ураження шкіри є зміна кольору або текстури, які можуть бути присутніми при народженні, такі як родимки або родимі плями, або які можуть бути придбані протягом життя людини, такі, як ті, що пов’язані з інфекційними захворюваннями (бородавки, акне, або псоріаз), алергічні реакції (кропив’янка або контактний дерматит) або факторів навколишнього середовища (сонячні опіки, тиск або екстремальні температури).
Первинні ураження шкіри
Плями є зміна кольору шкіри, без підйому або депресії і, отже, непальпованих, добре чи погано визначені, але різного розміру, за угодою, менше одного сантиметра в діаметрі в найширшому місці. Ця рана легко помітити через різницю в кольорі в порівнянні з нормальною шкірою, і може бути білого, синього або червоного кольору. Плями є кінцевим результатом гіперпігментація, гіпопігментація, судинні аномалії, капілярний дилатацію, або пурпура. Їх можна лікувати за допомогою відбілювання.
Патчі великий macule однаковими або більше 1 см в діаметрі.
Папули обмежений, тверді висоті шкіри без видимих ​​рідини, вони можуть змінюватись в розмірах від шпилькової головки до 1 см. Вони можуть бути коричневого, фіолетового, рожевого або червоного кольору. Папули можуть відкриватися при подряпаний і заразитися і твердим. Вони можуть бути спровоковані локалізованих стільникового відповідь на процес прищі, і може бути ослаблена з природного лікування шкіри.
Бляшки являють собою широкий папули, рівною або більшою, ніж 1 см. Вони утворюються з псоріазу та кільцеподібна гранульома. Лікувати їх рекомендується спробувати креми, які зменшують свербіння.
Пухирці обмеженою, містить рідину епідермальний висоті, яка може варіюватися від 1 до 10 мм. Інфекції герпесу, гострий алергічний контактний дерматит, і деяких аутоімунних розладів бульбашок утворюють пухирці. Вони можуть бути вирішені за допомогою лосьйонів.
Булли є округлої або неправильної форми, блістер, що містить серозним або серозно-гнійне рідини, більше 1 см в діаметрі. Це може бути викликано опіки, укуси, дратівливі або алергічний контактний дерматит, і реакцій на ліки.
Пустули невелике піднесення шкіри містить гнійний матеріал, зазвичай складаються з некротичні запальні клітини. Пустули представляють колекції нейтрофілів. Вони можуть виникнути в деяких запальних станів, включаючи пустульозний псоріаз. Лікування може включати ліки, ультрафіолетове світло, кремів або мазей.
краще лікування