тільки основи – створення повсякденного вигляд, макіяж

Тепер, коли ми встановили ваші симпатії і антипатії, я збираюся показати вам, як створити основний вид для денного носіння. Пам’ятайте, що це тільки пропозиція – якщо ви не можете стояти фундамент, ігнорувати трохи про фундамент, якщо ви ненавидите колір губ, ігнорувати інформацію на колір губ. І так, вибрати будь-який колір вам подобається – наступне про застосування тільки.

Нанесення основи

Фонд може бути застосований з пальцями або губкою макіяж – або обидва. Dot рідке тональний засіб на Т-зону і, використовуючи свої пальці, або макіяж губкою, змішайте макіяжу з к лінії волосся, щоки і підборіддя. При використанні крему або мокрий сухий фундамент, ковзають макіяж покритих губкою по Т-зоні і суміш назовні.

Якщо ваш фонд виглядає важкою і бруд – незалежно від того, був застосований пальцями або губкою – біжіть макіяж губкою через шкіру, щоб ввібрати надлишки продукту.

Коректор може бути усіяний на шкірі це або чистою, або фундамент націлений. Використовуючи кисть макіяж або пальцем, нанесіть щедрим шаром коректор для прищів, розбиті судини, пігментні плями, шрами, кола під очима, темні віки, або інших збоїв шкіри ви хочете замаскувати.

Акуратно натисніть на область з чистим пальцем, щоб змішати продукту і видалити надлишки. Будьте обережні, щоб не терти консилер на шкіру – це стирає макіяж і створює розмитий, брудний обробки. Контур і маркери входять в крем, гель, палиця, рідких і порошкових формул. Майте на увазі, що якщо ви використовуєте порошок контуру і маркери, вони йдуть на після пудри. Контур повинен бути встромилася на функції ви хочете зменшити, наприклад, пухкі щоки області нижче або на лінії з подвійним підборіддям щелепу. Маркери повинні застосовуватися на тих областях, ви хочете, щоб виділитися, таких як верхівки скул або брів кістки. При використанні будь-якого, DOT невелику кількість на область, і змішати допомогою макіяжу губкою.

Використання пудри

Пудра повинна бути використана зрештою крему продукції. Це означає, що якщо ви використовуєте крем рум’яна, контур, маркер і / або тіней для повік формул, ці повинні бути застосовані, перш ніж досягти для пудри. Чому? Тому що це майже неможливо отримати крем продукти добре поєднуються зверху порошкоподібної поверхні.

Це тому, що пудра створює бар’єр між продуктами і вершковим powderbased косметики, які часто смугастим, коли вони застосовуються, і мають тенденцію бути поглинутим, якщо ви помістіть їх безпосередньо на фундаменті або консилер.