отримати ваші сідниці у формі з жиру передачі

Popstar / актриса Дженніфер Лопес, за загальним визнанням роблячи великі, пишні задні кінці популярним знову. Справді, багато жінок зараз звертаються до пластичної хірургії, щоб трансформувати свої плоскі або квадратні derrieres в стрункі, круглі днища яблуко. Одним з найбільш ефективних методів забезпечення цієї нової форми є жир передачі з власного тіла жінки.

як вона виконується?

У деяких випадках, косметичні хірурги почнуть шляхом виконання ліпосакції на районах, безпосередньо прилеглих до сідниць, щоб зробити задню частину з’являються стирчати більше. Далі, жирової тканини взяті з іншої частини тіла пацієнта, зазвичай область, де вона має більшу масу, ніж вона хоче. Найбільш поширені області є живіт, ручки любові, нижній частині спини і стегон. Ліпосакція застосовується для видалення потрібної тканини і зберегти їх для заміни.

Ці жирові клітини потім очищають і частина з них вводиться у верхню частину сідниці, щоб створити зовнішній вигляд руки. Використовуючи тільки найчистішої клітини допоможуть вашій прикладом тримати форму на довгі роки. Деякі пластичні хірурги здатні розмістити всі додаткові осередки в одній ін’єкції, в той час як деякі інші роблять серію ін’єкцій на різних глибинах і регіонів заднього кінця, щоб отримати тільки правильний погляд.

які ризики?

У той час як ризики, пов’язані з операціями передачі жирів менше, ніж ті, з імплантації, є ще кілька ризиків, що кожен пацієнт повинен розуміти, перш ніж в цьому лікуванні. Найбільш поширеними ускладненнями є надмірне кровотеча і інфекція, хоча, загалом, ця операція вважається цілком безпечним, як він використовує власний матеріал тканини організму.

Іншим потенційним ускладненням є те, що передається клітинам в приклад може поглинатися назад в тіло протягом першого року після операції, знижує ефективність результатів.

що для відновлення як?

Сідниць беруть участь в більшості своїй діяльності. Так що під час періоду відновлення, там будуть якісь ніжності і болю. Більшість пацієнтів не зможе зручно сидіти або спати на спині без болю, принаймні один або два тижні. Насправді, це навіть не рекомендується, щоб пацієнти сидять на своїх сідниць протягом приблизно трьох тижнів, щоб запобігти деформації.

На щастя, дискомфорт можна керувати за допомогою запропонованих ліків. Там буде також деякі набряки та синці, і це природно, як тіло зцілює себе. Це дозволить почати слабшати протягом тижня, і більшість людей можуть повернутися до роботи приблизно через два тижні після операції. Отримання круглих задніх кінців ви завжди хотіли тепер реальність із зручністю жиру доповнення прикладом перекладу.