нові способи усунути гусячі лапки

Я не знаю навіть однієї людини, хто насолоджується процесом старіння. Особливо ті, валова, зростаючі гусячі лапки, які починають з’являтися на обличчі. Для прикладу, припустимо, що ми беремо сестри-близнюки, і в нашому прикладі, людина стає рятувальником, а інший займає робота в офісі, є ймовірність, що, як вони досягають свого 40-річчя, рятувальник буде мати глибокі гусячі ноги, (які є визначається як крихітні рядки, які починаються від куточків очей), ніж інші сестри. І якщо рятувальник курить, розрив у гусячі лапки будуть перебільшені ще більше.

“Гусячі ноги, як правило, перші зморшки з’являються на жіноче обличчя”, говорить дерматолог прагнуть Javiera Santa Rosa. Тим не менш, вони не обов’язково доведений факт, що ви старіння. “Гусячі ноги викликані, перш за все тривалий час на сонці.”

Примружившись безпосередньо на сонце, вносить свій внесок у процес, а також, що пояснює, чому любителів активного відпочинку можуть бути більш сприйнятливі до воронячого ногах, ніж [[[менше зазнали впливу | Диван картоплю}}} жінок, каже Террі Стівенсон, студент-медик із Сан-Хосе , Коста-Ріка. Після того як шкіра була піддана впливу сонячного світла протягом багатьох років, тести показують вона втрачає свою еластичність.

Дослідження також показують, що ворон-ноги розвиватися раніше для людей, які курять. Він також сказав, що куріння робить вас несвідомо косоокість, як ваші очі намагаються уникати ефекти диму дме в очі і викликає дискомфорт.

ось як запобігти гусячі лапки

Більшість людей в дерматології поле згоден, що якщо ви ніколи не курив, косоокість, або піддавати себе прямо на сонці, ви отримаєте значно менше, гусячі лапки. Чим раніше ви не поспішайте, щоб запобігти гусячі лапки, чим молодші шкіру навколо очей з’являться. Якщо збиток вже завдано, Є способи, щоб мінімізувати їх появу.

Ви можете звести до мінімуму появу існуючих гусячі ноги, змочивши області з очей крем, який містить гліколевої кислоти. Один з групи альфа-оксикислот – спочатку виробляються з цукрової тростини є те, що дослідження показують, робити.

Варто відзначити, що більшість більш-рецепта кремів очі містять гліколевої кислоти.

Тримайтеся подалі від прямих сонячних променів якомога більше, так як гусячі ноги з’являються тільки після того, як прямі сонячні промені почали руйнувати еластин шкіри і колагенові волокна, як проходить час, найкращий спосіб запобігти воронячого ніг застосовувати гарне кількість сонцезахисного крему на вашому обличчі.

Якщо ви опинитеся на сонці, переконайтеся, що носити багато сонцезахисного крему навколо обличчя та очей. Сонцезахисний крем не тільки запобігає шкідливий вплив ультрафіолетових променів, але він зберігає шкіру від небезпечного сонячного опіку.

Є, очевидно, способи ви можете допомогти собі інших, то сонцезахисний крем. Використання капелюхи і сонячні окуляри найпростіших способів допомогти собі від шкідливих променів палаючий НД

Намагайтеся не курити і бути навколо людей, які курять. З більш жорсткими законами навколо куріння в багатьох штатах США, простіше відвідати ресторани і бари, де зазвичай більшість людей у ​​створенні курять якийсь тютюн, а іноді навіть сигари. У минулому ці були дуже небезпечними місцями для вашої шкіри.