міні-підтяжка живота що це таке

Якщо ви молода мама або той, хто зазнав різкої втрати ваги, це майже, враховуючи, що ви будете мати деякі вільні і провисання шкіри в місцях, де ваша шкіра розтягнулася за межі своїх можливостей. Ваш животик є однією з тих областей, особливо схильні до розтягується після вагітності або втрати ваги.

Якщо ви думаєте про вирішення цієї отвисшие живіт, ви можете вибрати міні-підтяжка живота, замість звичайного підтяжка живота, особливо якщо слабкість м’язів стіні обмежується нижній частині живота, і якщо у вас є зайвий жир і шкіру між вашим животом Кнопка і лобкової кістки.

Регулярна підтяжка живота підтягує слабкі м’язи і допомагає видалити надлишки жиру і шкіри, для створення плоского живота. Вільні жиру і шкіри видаляються шляхом переміщення вгору шкіри і жиру, а потім усунення надлишкового навколо пупка. Пупок потім повернути на місце після шкіри і жиру затягується. Іноді лікар може також зменшити розтяжки на животі.

Розріз зазвичай менше, з міні-підтяжка живота, ніж з регулярною живота. Більшість пройти процедуру проблеми, які не є достатньо серйозними, щоб потрібна повна абдомінопластика ще занадто обширним для тільки ліпосакції. Вартість може варіюватися від чотирьох тисяч до шести тисяч доларів.

Під час міні-підтяжка живота, лікар затягнути живіт стін і видалення надлишку шкіри і жиру. Пацієнт undergos процедуру під загальним або місцевим наркозом в лікарні. Часто ліпосакція застосовується в поєднанні з процедурою.

Необхідно мінімізувати тиск на розріз, обмежуючи активність. Крім того, лікар може вибрати місце каналізацію біля хірургії сайті протягом тижня, щоб допомогти видалення надлишку рідини.

Якщо ви наступних вказівок вашого лікаря, ви, як правило, потрібно один тиждень від роботи. Дуже важливо, щоб ви знайшли час, щоб вилікувати і утриматися від напруженої діяльності протягом не менше 6 тижнів після процедури.

Здебільшого, міні Пластика живота, як правило, безпечним. Ризики змінюватися залежно від стану пацієнта, типу анестезії та інші процедури проводилися. Перед процедурою, є поглиблене обговорення з вашим хірургом, щоб зрозуміти ризики, вигоди, і очікувані результати. Переконайтеся, що ви розумієте всі ризики і мати реалістичні очікування щодо результатів.

У деяких людей є негативна реакція на анестезію, але це буває рідко. Некроз шкіри може викликати пупка відокремити чи рубці, але це відбувається в основному у курців. Надмірне кровотеча також ризик, тому дуже важливо, що ви припините використання без рецепта, трав’яні, що відпускаються за рецептом ліки, і вітаміни, які негативно впливають на кровотечу. Набряк також відбуватиметься разом з деякими лякати. Інфекція також є відомим ризиком.

Щоб визначити, міні-підтяжка живота є правильним для вас, ви повинні обговорити процедуру з вашим пластичним хірургом. Переконайтеся, що ви розумієте всі ризики і знають про заходи обережності під час відновлення, перш, ніж вибрати для цієї процедури. Міні-підтяжка живота може дати вам всі переваги регулярної підтяжка живота, але з меншим розріз і скорочення часу відновлення.