догляд за волоссям

Волосся теж найважливіша частина нашої краси. Здоров’я волосся є відображенням здорового тіла. Вода становить одну четверту від ваги пасмо волосся. Вода не тільки зволожує тіло, але допомагає зберегти ваші волосся шовковистим і блискучим. Ви повинні випивати від восьми до десяти склянок води в день.

Білок є будівельним блоком волосся. Ви можете отримати білок з риби, м’ясо, молоко, сир і зернові. Мінералів, як залізо, цинк, мідь дуже важливі елементи для вашого волосся. Ви можете отримати ці елементи з овочів, м’яса, молока, насіння, круп, горіхів і т.д.

Вітамін дасть вам здорової шкіри голови. Вітамін B, C є важливим для птахів циркуляції. Ви можете отримати ці вітаміни з фруктів, овочів, яєць, молока і хліба.

Поради для здорового волосся:

Здоровий спосіб життя означатиме здорового волосся для вас. Надмірний стрес, куріння, не здійснює і не їдять поживно не чудово для вашого волосся. Одержати досить сну.

Не використовуйте засоби для укладання волосся з алкоголем яка висихає волосся.

Уникайте поміщати засоби для укладання волосся безпосередньо на шкіру голови, якщо ви поклали його на шкіру голови ви закупорюють пори на голові.

Важливо для миття волосся, шампунь видаляє бруд, відмерлі клітини шкіри, масло для волосся, лак для волосся продукти ви можете покласти у ваші волосся.
Ви повинні мити волосся так часто, як ви вважаєте за необхідне, щоб тримати його в чистоті, але загальне правило для жирного волосся необхідно мити щодня або через день, і для сухого волосся тільки мити 2-3 рази на тиждень.

Душ з теплою водою, гаряча вода може висушити і / або подразнює шкіру голови.

Розчешіть волосся, щоб видалити заплутане волосся до чищення його.

Якщо у вас тільки помірний випадок лупи, шампунь з волосся звичайним шампунем щодня або два рази на день, як правило, роблять свою справу.

Уникайте спати з щільно плетінням волосся, волосся в тугий хвіст. Стрес може призвести до поломки і / або випадання волосся.

Навіть якщо ви плануєте рости ваші волосся Далі вам потрібно підстригати волосся раз на 3 місяці, якщо не посічені кінчики викличе ваше волосся розірвати і ваші волосся почнуть втрачати свою красу, якщо ви плануєте просто підтримку вашого довжину, оздоблення раз на місяць-півтора до двох місяців має вистачити.

Уникайте надмірного вітру, сонця і тепла (наприклад, від фенів, гарячий душ, і щипці для завивки) на вашому волоссі.

Якщо ви фарбуєте волосся, фарбуючи його обмежити до одного разу кожні 2 місяці. Пошкодження фарбування волосся Ваше волосся і тим рідше ви фарбуєте, тим краще.

Прийнявши ці види допомоги, ви можете запобігти втраті волосся. Ви повинні бути в змозі отримати здорове волосся, просто приймаючи невеликі допомоги.