Як позбутися вугрів – корисні поради

Вугрі є невеликі пробки, які розвиваються в пори шкіри. Вони виникають, коли над активними сальних (нафтовидобувних) залози шкіри забиваються маслом. Це шкірне сало потім починає тверднути в пори. Так як пори шкіри відкриті для повітря, верхня частина затверділого шкірного сала або масло окислюється, чорніє.

Навіть люди, які не мають невдача отримання акне або прищі іноді доводиться мати справу з чорними головами. Як позбутися чорних головок питання, яке задають багато. Залежно від вашого тону шкіри і вашої ситуації може бути багато різних відповідей, але в цілому Є кілька порад, ви можете слідувати, незалежно від стану вашої шкіри, які допоможуть вам усунути чорні голови.

Особи пароплав можуть бути також використані, щоб допомогти відкриваючи пори і позбутися від бактерій і вугрів. Кращим рішенням є збереження вугрів повернутися шляхом розробки звичку мити регулярно. Якщо ви миєте обличчя з ніжним милом або антибактеріальним рішення перед сном, ви повинні бути вільні від будь-яких шкірних інфекцій, включаючи вугрів.

Банани шкури були показані для очищення обличчя. Ретельний протріть навколо ураженої області допоможе очистити від небажаних бруд.

Очистіть обличчя принаймні два рази на день з продуктом, який запобігає шкіру від того, жирна (як його цим маслом, що призводить до вугрів).

Чистка шкіри обережно, особливо обличчя. Краще всього використовувати м’яке миючий засіб два рази на день. Не тріть особа з грубим нишпорити майданчик і не використовують в’яжучі, за винятком дуже на масляні плями. Ви можете зробити свій вугри гірше, якщо ви arenâ € ™ т ніжним з вашою шкірою.

Інше рішення, яке також саморобний і розроблений на позбавлення від вугрів, такі як використання особи пароплав і т.д. Ви також можете використовувати гарячий рушник на уражену ділянку протягом декількох хвилин. Це було б відкрити пори, щоб організму позбавитися від токсинів та інших домішок в організмі. Будьте акуратні, щоб не обпекти обличчя за допомогою рушника, яке занадто гарячий.

Ніжний Ексфоліант може бути використаний для видалення надлишку клітини шкіри, так що вони не засмічують пори. Це також може бути хорошу домашню засіб вугра якщо ви отримаєте вугрів.

Більшість рецепта лікування для вугрів містять перекис бензоїлу, який є антибактеріальним агентом. Ви можете використовувати перекис бензоїлу на вашій шкірі (економно для початку) для лікування акне. Він буде сухим з ​​шкіри і поверхневий шар мертвої шкіри незабаром буде сарай. Це дозволить зробити його більш важким для пори забиваються, яка перешкоджатиме інфекції в майбутньому.

Інший продукт, який творить чудеса для вугрів акне є бета-гідроксильні кислоти актуальні рішення. Це зазвичай відбувається у формі витіснення, і ви можете застосувати його до проблемної області вранці і дозволяють ВНА, щоб зберегти ваші пори чистими і Прочищення.