Як обрати ідеальний лак для нігтів продукти

Ви намагалися знайти ідеальний лак для нігтів? Швидше за все, ви не впевнені, який колір ви повинні вибрати. Кольори доступні в різних відтінків, і важко вибрати той, який буде хвалити вас найбільше. Хоча один відтінок може виглядати добре на когось іншого, того ж відтінку, може погано виглядати на вас. Наступні поради допоможуть вам вибрати ідеальний лак для Вас:

1. Якщо ви хочете, щоб ваші нігті виглядають чудово і виділитися, не забудьте розглянути ваш тон шкіри. Світлошкірих людей робити краще з квітами, які є легкими та середніми і темними тонами шкіри виглядають краще з більш темними кольорами. Тому, якщо ви шукаєте відтінок рожевого носити на нігтях і у вас є світлий тон шкіри, вибирайте світлий відтінок рожевого і якщо у вас є темні тони шкіри, вибирайте рожеві в темніший відтінок.

2. Кілька магазинів нігтів є зразки доступні, так що ви можете спробувати різні кольори. Щоб максимально використання лаків для нігтів зразки, потрібно якийсь папір або серветку з вами, щоб почистити різні зразки кольоровий. Після цього помістіть палець на роботі кожен колір і порівняти відтінки, щоб побачити, який колір буде виглядати краще, що ви.

3. Пам’ятайте, що є кілька типів польські, щоб розглянути. Деякі популярні види лаків для нігтів є блиском і матова. Найкраще, щоб вибрати один з цих двох, якщо ви ще новачок в покупці польської мови. Використання блиск або створення моделей з лаком для нігтів ідеально підходить, якщо ви збираєтеся з подружками або в клуб.

4. Подумайте про свою навколишньому середовищі, перш ніж вибрати колір і зберегти ваші кольори простий і основний, якщо ви плануєте відвідати ділову зустріч або інтерв’ю. Якщо ви вирішили використовувати незвичайні візерунки або кольору для вашого лаку для нігтів ви можете взяти непотрібне і небажану увагу до ваших рук. Якщо це не інтерв’ю ручне ліплення або ділову зустріч, дотримуватися основ для більш позитивний ефект.

5. Будьте готові витрачатися мало і виберіть лак для нігтів від брендів, які стоять трохи більше. Лак для нігтів цього є більш дорогим, також більш імовірно, щоб не завдавати шкоди ваші нігті, тому що вони, як правило, органічні. Дешевше поліролі, які доступні іноді містять хімічні речовини, які можуть пошкодити ваші нігті, а також навколишнього середовища.

6. Проконсультуйтеся у фахівця думку, на якій колір буде виглядати краще, наприклад, цвях співробітника салону. Отримуйте задоволення і бійтеся експериментувати з різними відтінками і типи лаку для нігтів.