Як вибрати правильний вмивання

Знаючи, як правильно вибрати вмивання може означати різницю між наявністю чистого особи і мають захист від пошкоджень навколишнього середовища і старіння. Вмивання повинна пропонувати безпечні, аромат і хімічної вільної інгредієнти, які сприяють здоровому росту клітин шкіри. Право вмивання не тільки живлять шкіру, але продовжити еластичність і тонус шкіри. Ось кілька порад при виборі правильного вмивання для остаточного очищення, захисту та харчування для здорової шкіри.

знати інгредієнти вашого вмивання і що вони роблять

Існують буквально тисячі варіантів, коли справа доходить до вмивання. Кожен стверджує, що робити певні речі в залежності від типу шкіри та віку. Найголовніше, щоб пам’ятати, коли дивлячись на етикетці інгредієнтів на вмивання полягає в наступному: триматися подалі від агресивних хімікатів і синтетичних хімічних речовин. Мітка не може використовувати слово хімічні, але синтетичних штучних засобів проводиться не фізична або органічні. Розглянемо такі приклади:

A.Mineral масла: вмивання, яке використовує мінеральне масло в якості основного інгредієнта буде закупорювати пори, і зупинити природний висновок токсинів; що призводить до акне. Подивіться на обличчя етикетки миючий засіб, який говорять негерметичну, яка означає, що вони глибокого очищення шкіри і зволожує, не залишаючи покриттів, які закупорюють пори.

B.Alcohol: Є сушильного агента знайти в вмивання, що просувний для використання людьми, які страждають від жирної шкіри. У той час як вона може допомогти прояснити це умова, він може і не викликати сухість шкіри до такої міри, що чищення, лущення і розгніваних перспективних червоні плями може статися.

C.Fragrances / консерванти: парфумерія належать в парфумерії і свічок, не в умовно і консерванти належать в хот-доги. При застосуванні продукт, який значною мірою пронизаний ароматами і консервантів ви подаєте заяву агресивних хімікатів на шкіру. Ваша шкіра не збереження або віддушки, вона потребує дбайливого очищення від умивання.

Шукайте вмивання, який складається з натуральних інгредієнтів. Вони будуть працювати, щоб вилікувати шкіру на клітинному рівні, а також сприяти здоровому росту нових клітин шкіри, що є те, що ви хочете, коли ви використовуєте по догляду за шкірою, такі як нічні креми, зволожувачі, очищаюча маска, і вмивання.