Наскільки безпечні тьмяний засмаги

Тому що в останні роки, сонячного світла і випромінювання соляріїв та ламп були доведені, щоб викликати рак шкіри, нова технологія стала відповідати на засмагу потреб населення. Автозагара технологія була вдосконалена, на відміну від оранжево-іш засмага задається його більш ранні версії, щоб дати людям, що справжня сонце поцілував погляд. Все, що вам потрібно зробити, це для відлущування і зволоження за кілька днів до програми, і ви можете отримати, що бронзовий колір обличчя, не виходячи з вашого будинку або витрачати багато грошей. І основна точка продажу є те, що ви не схильні шкідливого впливу ультрафіолетових променів, які викликають рак шкіри.

Але питання зараз у тому, що наскільки безпечні тьмяний засмаги? Вони не піддавати шкіру впливу ультрафіолетових променів, але вони містять хімічні речовини, які можуть викликати інші види шкірних захворювань? Які активні інгредієнти, які роблять їх безпечними?

Американської академії дерматології (AAD) стверджує, що активний інгредієнт за тьмяний засмаги, які роблять його безпечним є Дігідроксіацетон (DHA). Що це таке і для чого це потрібно? ДГК вигляді безбарвних цукор, який викликає потемніння реакції при нанесенні на зовнішній шар шкіри. Тому що це форма цукру, який FDA схвалений для місцевого застосування, це так само безпечно, як може бути. Більше того, DHA вступає в реакцію тільки з мертвими клітинами шкіри, так що ваша шкіра залишається здоровою. Як темні мертві клітини шкіри точить виявити новостворених клітин, засмага стирається через п’ять-сім днів.

Є й інші активні інгредієнти використовуються, але коли справа доходить до актуальних додатків, таких як сонце засмага лосьйони, гелі та аерозолі, DHA є активним інгредієнтом, використовуваним в більшості випадків. Саме тому вони є безпечними, замість того, щоб засмага таблетки. Звичайно, ви повинні дивитися на список інгредієнтів на задній етикетці продукту для того, щоб гарантувати, що вони не містять додаткові хімічні речовини, які можуть бути шкідливі для вашої шкіри.