Forfex машинки для стрижки волосся – огляд

У 1997 році придбав Babyliss PRO Forfex і додав лінії Clipper і тримери своїм значним портфелем інноваційних інструментів моделювання.

Forfex ножиці призначені для забезпечення точної різання з вищої сили різання. Насправді, їх високий крутний момент повороту двигуни забезпечують 2x ріжучої енергії, ніж інші машинки для стрижки, які використовують магнітні двигуни. Крім того, сили різання, Одна з важливих переваг в порівнянні з двигуном повороту магнітного двигуна є можливість скоротити мокре волосся більш ефективно. Спеціальним двигуном екстрено тихим також. Forfex ножиці мають леза з нержавіючої сталі, які залишаються 50% холодніше і 50% гостріше, ніж типові сталеві леза. Розроблено, щоб мати ергономічний, зручний захват, Forfex ножиці дозволяють провести стиліста ножицями під кутами, які дають максимальний контроль і точність.

Forfex Професійні Pivot Motor Машинка для стрижки волосся оснащена всіма цими видатними характеристиками. Призначений для волосся професійні, ці ножиці мають п’ять позицій регульованої важелем, який дозволяє регулювати положення різання легко під час стрижки без необхідності зупинки і запуску машинки для стрижки, заощаджуючи час і нерви. Чотири гребінь вкладення дають користувачеві гнучкістю, що дозволяє обробляти варіанти від 1/8 дюйма до ½ дюйма завдовжки. 10 футів професійного дозволу шнура більш широкий діапазон рухів для кращого простоту використання. Мастило, щітка для очищення, і захисний кожух допомогти піклуватися і підтримувати ножицями, але вони також поставляються з один рік гарантії виробника, яка охоплює дефекти в більшості частин.

Ви не зупиняєтеся в бізнесі вже більше 140 років, котрі дають продукт, який є ефективним і зручним для користувача також будучи найвищої якості й міцності. Така давня історія досить вражає, особливо в промисловості, де нові компанії часто спливав. Очевидно, що Forfex прагне надати ріжучі інструменти з такою ж міцністю і довговічністю, що вони побудували свій бізнес на в 1872 році.