є безпечний, ефективний, швидкий альтернативою підтяжка обличчя без операції

є більш безпечна альтернатива операції підтяжки обличчя?

Кілька років тому FDA схвалило неінвазивного лікування зморшок, але виявляється, що ця процедура також діє як міні-підтяжка обличчя теж.

На відміну від зморшок або процедур наповнювача зморшок як Рестилайн ін’єкцій або для зморшок Ботокс – це процедура допомагає насправді затягнувши кінці з обвислій шкірою.

Це робить його ідеальним для місць, які Ботокс і Рестилайн не можете допомогти – висять щоки, провисання підборіддя, впали духом лоб, очі, лінії щелепи і тих страшних носогубних складок (це ті дужках ви бачите навколо рота / область носа).

Виклику процедури Термаж і є абсолютно безпечним, клінічно доведені процедури підтягнути шкіру і підвищити тонус і текстуру ………….

Всі без ін’єкцій, різка, кровотечі, анестезії або будь-який тип хірургії!
Термаж робиться в амбулаторних умовах, кваліфікованим лікарем.

Ця процедура може зайняти від 20 хвилин до 2 годин і немає простою – так більшість людей поновлення нормальної діяльності швидко після процедури.

Велика частина, Термаж може бути зроблено на всіх тонів шкіри і на все обличчя, на відміну від лазера, який люди кольори не можуть отримати оптимальне переваги і зморшок ін’єкціями які нічого не роблять для обвислій, в’ялою шкірою.

Термаж працює шляхом нагрівання волокон колагену в глибоких шарах шкіри і тканин – викликає негайне посилення дією і стимулює вироблення колагену. Саме тому результати видно відразу і продовжують удосконалювати як колаген побудований протягом найближчих шести місяців.

Щоб продовжити результатів необхідно слідувати поради для здорової шкіри, викладені у веб-сайт, вказаний нижче. Наприклад, завжди застосовуються верхньої догляду за шкірою, які допоможуть продовжити це зростання колагену, такі як мідь пептиди і масло ему для зцілення.

Інший будівельник колагену (як тільки ви отримаєте йти вперед з лікарем) є виконання пункції шкіри для подальшого стимулювання виробництва колагену і еластину. Для отримання додаткової інформації, див нижче.