хірургія носа в Лос-Анджелесі носа хірург знає

Наші носи дають наші обличчя характер. Він часто стає об’єктом пильної уваги, коли ми дивимося в дзеркало і, іноді, визначає нас. Форма і розмір носа, як правило, вирішується генетики і може бути під впливом культурної спадщини. Тим не менш, в плавильному котлі Лос-Анджелеса, визначення краси безумовно не включає негабаритних ніс. Тут, на землі, зірок кіно і делікатний набором функцій красунь пляж, культурної краси відходить на другий план, щоб місцеві марнославства.

Тих, хто переслідує мрію про діючі чи кар’єра моделі тут не може дозволити собі, щоб виглянути з пропорції. Для багатьох молодих жінок, враховуючи хірургія носа в Лос-Анджелесі, це обряд посвячення, що робиться в якості подарунка на день народження вісімнадцятого.

Ніс операції, або “Ринопластика”, є другою найбільш популярний вид пластичної хірургії виконуються в цій країні. Чому? Тому що ніс важко уникнути. Ми дивимося на це кожен день. Деякі настільки турбує їх зовнішній вигляд носа, що це руйнує їх самооцінку і робить щасливого життя важко. Так що, хоча тисячі хірургічних операцій Лос-Анджелесі ніс зроблено з медичних причин з кожним роком, таких як проблеми з викривлення носової перегородки, хропіння і зламані носи, більшість з носа операції проводяться для виправлення інше питання взагалі: самооцінки людини. Ніс Лос-Анджелесі хірург знає, що робить невелику різницю у вашій зовнішності може внести великої різниці в тому, як ви ставитеся до себе. Багато людей витрачають все своє життя відчуваю незадоволені своєю зовнішністю і думав про виконання “носа”, так як вони були досить дорослими, щоб дивитися в дзеркало.

Кейтлін Хаббард з Калвер-Сіті вже давно незадоволені її носа. Вона успадкувала гак її батька і хоча друзі запевнили її, це не було погано, вона відчувала себе інакше. Вона хотіла, щоб її зовнішню сторону, щоб відповідати всередині. Вона хотіла відчувати себе досить і вона не зробила. Коли їй виповнилося двадцять чотири роки, вона вирішила, що настав час зробити що-небудь про це. Її першим кроком вирішував, до кого звертатися за ніс хірургії. Шукаєте носа хірург Лос-Анджелесі запропонував їй безліч варіантів, але замість того, щоб косметичного хірурга вона бачила рекламуються в засобах масової інформації, Кейтлін слухала її друзями і вибрав ради сертифікованих Лос-Анджелесі пластичного хірурга в Беверлі-Хіллз які були тисячі операцій на ніс його резюме і багато до і після фотографії для неї, щоб подивитися.

Пошук Ніс Лос-Анджелесі хірург, який є не тільки сертифікованим Американським радою з пластичної хірургії (ABPS), але спеціалізується на хірургії носа має вирішальне значення для успішної хірургії носа. Є багато лікарів, які там називають себе “косметичних хірургів”, які хочуть нажитися на повальне захоплення пластикової хірургії, але вони тільки тренувався в загальній хірургії або дерматології. Підписання з одним з тих, навіть заради дешевшого хірургії, буде тільки на рожен – або другу операцію, щоб виправити невдалу першу. Хірургія носа може коштувати від $ 3000 до $ 8000 залежно від складності операції і де це робиться. Але ваше обличчя не місце, щоб економити на вартості, або вибрати найдешевший хірурга для роботи.

Рада сертифікованих Кейтлін Лос-Анджелесі, пластичний хірург посадив її і пояснив, що він міг зробити для неї. Він показав їй, що її зниженим розміром ніс буде виглядати і пояснив, що в той час як він робив ніс, підборіддя процедури імплантат може бути зроблено в той же час, щоб збалансувати її загальний вигляд. Він міг зробити це пізніше, але це було б більш дорогий шлях. Кейтлін була в захваті від того, що побачила. Але її Лос-Анджелесі носа хірург дав їй дозу реальності, теж. Він пояснив, ризик операції і нагадав їй, що хірургія носа не збирається миттєво «виправити» її. “Зміна ніс не буде, само собою, змінить ваше життя. Тільки ви можете зробити це “, сказав він. “Що я можу зробити, це покласти ваші функції в балансі і гармонії.” З її очікування під контролем, Кейтлін заплановано ніс хірургії.

Її хірургія носа було зроблено в амбулаторній хірургії в акредитованому об’єкті хірургії. Він скульптурні ніс з використанням закритої процедурою, яка не залишає шрамів видно на зовнішній стороні носа. Він також вставив слабкий імплантат підборіддя, щоб збалансувати її нове обличчя.

Після упаковки ніс протягом 24 годин, Кейтлін, що видалено і зміг нормально дихати. Вона носила шину протягом тижня і протягом декількох тижнів і більше, набряк пішов. Знадобився майже рік, однак, щоб побачити повний кінцевий результат хірургія носа. Але це було того варте. Сьогодні, Кейтлін посміхається, коли вона дивиться в дзеркало. Є Ніс хірургії для вас? Зв’язатися ABPS ради сертифікованих Лос-Анджелесі, пластичний хірург сьогодні, щоб дізнатися.