позбавитися від зморшок швидше, ніж вони appear_

Позбутися від зморшок? Це мало звичай бути тільки жінки, які готові платити через ніс, щоб зробити їх зморшки зникають. У наш час навіть чоловіки середнього віку дуже стурбовані тим, мімічні зморшки, гусячі лапки і зморшки з’являються. Профілактика завжди краще, ніж лікування. Ми будемо дивитися на деякі способи, щоб позбутися від зморшок, навіть перш, ніж вони починають повзати на вашому обличчі.

1. кинути палити

Якщо ви курите, припиніть це негайно. Куріння активує передчасне старіння шкіри або те, що люди називають фотостаріння.

2. захист від сонячного світла

Уникайте надмірного впливу сонячних променів. Сонячне світло руйнує наші тканини шкіри і сприяє зморшок. Якщо ви повинні бути на сонці, застосовувати сонцезахисні екрани, яка захищає від ультра фіолетових & B променів. UVA є головною причиною розвитку зморшок за його здатності проникати в нашу поверхню шкіри.

3. кинути пити

Пияцтво стає причиною безлічі проблем зі здоров’ям і важким гідратації. Все це не здорово для нашої шкіри. Так будьте попереджені, удар вашої питної звички, щоб позбутися від зморшок.

4. пити багато води

Це проста річ, щоб зробити, але ми часто нехтуємо зволожуючий наше тіло з досить рідини. Вода відіграє ключову роль у підтримці здорового кольору обличчя шкіри. Мінімум 8 склянок на день є ідеальним.

5. правильне харчування

Не забудьте включити не менше 5 порцій овочів і 1 порція фруктів у вашому повсякденному їжі. Їжте овочі та фрукти, що мають антиоксидантні властивості, як шпинат, спаржа, брюссельська капуста, крес-салат, брокколі, папайя, гуава, манго, ананаса і дині. Антиоксиданти зупинки окислювальні процеси відповідальні за видимі ефекти старіння шкіри. Рослинні масла, такі як оливкове масло, соя, горіхи і горіхове масло, незбиране зерно також багаті антиоксидантами. Білки і м’ясо з омега-3 жирними кислотами, такі як лосось, тунець, окунь і тріску найкраще, коли смажений або запечений.

Дослідження показали, що старі люди, які їдять такі продукти є шлях меншою зморшок, ніж їх однолітки, які цього не роблять.

6. вітамінні добавки

Щоденний прийом вітамінів, таких як вітамін А, В, С і Е підвищує антиоксидантний захист нашого тіла. Це захищає нас від шкідливого пошкоджень, викликаних вільними радикалами. Вільні радикали, по суті призвести до втрати в нашій еластичність шкіри, призводить до зморшок. Забезпечивши наше тіло отримує постійний приплив вітамінів, ми можемо позбутися від зморшок, навіть перш ніж вони з’являться.

Дізнайтеся більше гарячих проти зморшок поради на моєму блозі, і дізнатися, як позбавитися від зморшок за допомогою спеціальною формулою багато кінозірок використовують таємно.

Ця стаття може бути вільно передруковані або поширена в цілому в будь-яких журналу, новини, блог або сайт. Ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними, і будуть включені всі репродукції.