накладні вії для розкішних вій

Накладні вії були винайдені режисер DW Гріффіт, який створив накладні вії, щоб зробити очі більш видатних акторок у той час як він знімав 1916 епічного фільму «Нетерпимість». Перук ткали людської волосини через тонкий матеріал guaze, щоб отримати цей продукт. Це творіння було потім прикріплюється до лінії вій актрис. З того часу, вії стали звичайним явищем не тільки в Голлівуді, але в регулярних суспільства також.

У дев’ятнадцять тридцятих і сорокових років, коли те, що було доступно були чорно-білі фільми, актрис, таких як Бетті Девіс, Джоан Кроуфорд і Марлен Дітріх носила накладні вії, щоб зробити їх власних вій виділитися. Під час шістдесятих років, модель Твіггі зробив неправдиве частина вій Mod погляду і незабаром велика кількість домогосподарки використовували їх. Проте його використання зменшилось не набагато пізніше, і він став використовуватися тільки трансвеститів і актриси.

накладні вії сьогодні

В даний час існує багато унікальних варіантів, коли мова заходить про вибір накладні вії, що важко вирішити, які з них погодитися на. Є багато різновидів в різні кольори, товщини і довжини. Кращі вії для вас є те, що найближчий до вашого природного вій.

Це передбачає не вибір накладних вій, які є занадто товстими або занадто темним. Темно-коричневі вії є кращими для квітів. Якщо у вас темна шкіра, то ви могли б докласти чорні вії теж. Якщо ви блондинка, то має сенс вибрати більш світлі вії.

Якщо ви помилково вибрати накладні вії, які є або занадто довгим або занадто широкий, є поради, які допоможуть виправити їх накладні вії, які є або занадто довгим або занадто широким.

Все, що вам потрібно зробити, це обрізати їх, якщо вони занадто довгі. Важливо, щоб не порізати занадто багато геть, бо в той час як ви можете легко скоротити більше вимкнений, ви не можете повернутися і відновити довжину.

Якщо вії обраний занадто широкі, то ви повинні затримати віями очі і вгадати, скільки для зміни розміру. Акуратно обрізати кілька волосин на одній крайності вій, а потім виміряти його знову. Продовжуйте робити це, поки ваші вії є точною ширини. вона не є незвичайним, щоб урізати накладні вії, тому що вони, як правило, занадто широким.

Накладні вії забезпечують гнучкість і універсальність, щоб змінити зовнішній вигляд вашого для Вас час. Крім того, з накладними віями набагато дешевше, ніж іти для постійного розширення вій або підлозі постійного розширення вій.