мирянин керівництво косметичної хірургії

Кожен хоче бути красивою. Якщо вони вже гарні, вони хочуть стати більш красивими. Підвищення попиту на досконалу красу і розвитком технологій в медицині народила косметичної хірургії. Косметична хірургія є хірургічний метод, який збільшує вашу зовнішність. Це може бути зроблено або для виправлення вашої зовнішності, яка піддалася пошкодження після аварії, або просто поліпшити свою особи та фізичні особливості, які мають тенденцію погіршуватися з віком.

Хто користується косметичної хірургії?
Якраз про тих, хто хоче поліпшити його / її погляд йде на косметичної хірургії. Це не обмежується жінок. Згідно з опитуванням, 11% чоловіків також вибрати для косметичної хірургії. Це може бути болючою і дорогою процедурою. Він не потрапляє під дію страхового поліса. Тому пластична хірургія вважається областю багатих і знаменитих.

Де я можу зробити це?
Перевірте свої місцеві списки або зверніться до свого домашнього лікаря для посилання на хороших і відомих пластику або косметичного хірурга. Завжди переконайтесь, що хірург сертифікована або Американської ради з пластичної хірургії, або Американської ради з пластичної хірургії.

Що мені потрібно пройти?
Кожен боїться операції. Тим більше, якщо це робиться на вашому обличчі області. Запитайте лікаря про плюси і мінуси, які беруть участь у процедурі. Запитайте, як його досвід у цій галузі. Кожна косметична хірургія може мати певні ризики. Це завжди добре, щоб мати чітке уявлення про всієї процедури перед початком роботи.

Запитайте лікаря, як довго ви повинні бути далеко від роботи, він буде болючим, і про кращих і гірших сценаріїв повідомленням косметичної хірургії. Він, можливо, альбом відображати фотографії попередніх пацієнтів, якщо вони дали йому дозвіл на його використання. Перевірте фотографії до і після, щоб дати вам короткий уявлення про те, як ви можете подивитися повідомлення косметичної хірургії.

Що він не робить?
Пам’ятайте, отримати підтяжку обличчя або носа роботу не змінює людину всередині вас. Ви як і раніше та ж людина зсередини.