мило ручної роботи – не рак stick_

Чи знаєте ви, є велика різниця між мило ручної роботи і нормальних магазин купити мило? 9 з 10 людей вважають, мило ручної роботи і магазин купив те ж саме.

Більшість людей не думають двічі про їх мила, роблячи покупки в продуктовому магазині. Натомість вони просто ставитися з видаленням сморід з їхніх тіл, і що коли-небудь у продажу-відмінно працює з ними.

Однак, чи знаєте ви, що комерційні мило містить парабени, які можуть викликати рак!

Більшість мила знайдені комерційно мила зовсім. Замість цього, вони миючих засобів і містять синтетичні інгредієнти і консерванти. Найбільш поширений тип консерванту міститься в мило називається “парабени”. Парабени можуть проникати глибоко в шкіру і магазин в тканинах організму. Недавнє дослідження показало, парабенів були виявлені в пухлинах при раку молочної залози. Тепер, ми не можемо сказати насправді викликало парабенів тих, з раком молочної залози, але знайти консервантів сидить у грудях себе тривожно-досить!

Таким чином, кожен раз, коли ви ванну, щоб отримати чистий-вбивають ваше власне тіло?

Який вибір у вас є?

Спробуйте використовувати мило ручної роботи замість цього – ті, які є природними. Мило ручної роботи не проводяться з хімікатів і миючих засобів, але зроблені з масла і луги. Ці масла зберігають багато здорові переваги, які можуть поліпшити ваші клітини шкури. Наприклад, мило ручної роботи містять масло лісового горіха може реально допомогти затягнути еластичність шкіри і зберігати його на фіг. Мило ручної роботи, які містять масло ши пом’якшують і зволожуючі при очищенні від бруду. І мило містять молоко кіз насправді живлять шкіру вітамінами. Природні Мило ручної роботи не містять ніяких консервантів!

Є багато натуральних олій і екзотичні олії, яка може перейти в ручний природних рецепт мила, але всі реальні мило, починаються з трьома маслами.

1. Кокосової по збільшенню і поліпшенню піну
2. Оливкова додати зволожуючий ефект на шкіру
3. Палм-дати барі твердості, щоб допомогти йому довше.

Виробник досвід мило зможе замінити деякі з кожного із зазначених вище масел у відсотках підтримувати використання масла при додаванні користь мила. Наприклад, занадто багато кокосового масла може викликати деякі висихання шкіри, але не достатньо зроблять барі НЕ піняться і зберегти свою бульбашок. При додаванні оливкової олії в рецепті у нас тепер є обидва міхура і результати зволоження тіла.

Якщо ми скоротимо оливковою олією навпіл і додати масло ши (інша зволожуючу природного агента) – ми як і раніше отримувати переваги зволожуючий ефект оливкового масла все ж ми тепер також буде отримувати вигоди від масла ши. Масло ши було сказано, щоб допомогти освітлення пігментних плям і ремонту тканин шраму.

На закінчення, ви дійсно хочете, щоб очистити ваше тіло з тією ж хімічні речовини ви використовуєте, щоб очистити вас килими-одяг і навіть посуд? Тому що з регулярною комерційній основі мила, тобто саме те, що ви робите!