мають надмірно великими грудьми може іноді викликати проблеми

Це загальне сприйняття багато жінок мріють мають величезні грудей, проте, мають надмірно великий груддю, не співмірні з корпусом може викликати багато проблем. Величезна груди може бути причиною шиї, плечей і болю в спині, які можуть створити серйозну нестачу довіри і вм’ятина на якість життя. В якості вирішення цієї обробки зменшення грудей швидко стає популярним хірургічний варіант.

Лікування Зменшення грудей являє собою процедуру, яка видаляє жир, тканину і шкіру від грудей. Зменшення грудей виконується, щоб зменшити розмір грудей. Зменшення грудей також може бути використаний для лікування проблеми опущення грудей. Як і збільшення грудей, ця операція дуже поширена серед жінок.

Як правило, вага молочної залози є основною проблемою для пацієнтів. Тим не менш, іноді це не так. Диспропорція грудей також може бути проблемою. Зменшення грудей дасть жінкам нову менше, міцніше і легше, груди, ніж раніше. Зменшення розміру сосків також можуть бути організовані вашим хірургом.

Зменшення грудей рекомендується виконувати на повністю розвиненою грудьми. Не рекомендується для жінок, які годують грудьми або збираєтеся годувати грудьми, щоб пройти це лікування.

Після операції по зменшенню грудей, пацієнтам може знадобитися кілька тижнів, щоб відновитися. Як тіло потребує адаптації до нових розміром грудей, деякі жінки можуть відчувати дискомфорт, але це має бути дуже мінімальні і пацієнт повинен відчувати і бачити користь лікування майже відразу.

Якщо ви відчуваєте, що ви могли б скористатися зменшення грудей потім звернутися до хірурга якнайскоріше, щоб обговорити ваші варіанти.