життя після ліпосакції

Ось кошмарний сценарій – Ви отримуєте ліпосакцію зробити, стійки з кабінету лікаря милуючись себе в дзеркала в повний зріст, а потім через кілька місяців мляві м’язи повертається з подвоєною силою! Ви отримали роботу, тепер, чому вона не працює?

Оформлення ліпосакції успіх залежить від того, як піклуватися про свій новий тілі після операції. По-перше, ви повинні переконатися, що ви відновити правильний шлях. Але що ще більш важливо, ви повинні створити план успіху для нових вас. Ось як це зробити!

слухати лікаря
Ви хочете, щоб відновити права, а спосіб зробити це, щоб виконувати накази вашого лікаря. Процес загоєння може зайняти деякий час, тому наберіться терпіння. Там можуть бути дренажні труби, спеціальні одягу і ліків на перший погляд. Використовуйте їх так само, як ваш доктор порекомендує вам, і якщо є якісь проблеми повернутися.

Приблизно через місяць ви будете в значній мірі в норму. Там можуть бути болі, набряки і зміцнення розрізи, але все це нормально. Час відновлення залежить від окремих осіб, так що майте на контакті з лікарем.

Успіх плану нового ви
Після того як ви відновився після операції, є велика робота, щоб зробити. Тепер ви повинні скласти план, щоб тримати вагу.
Отримати гарне уявлення про себе попередньо ліпосакцією, один, що ви збентежені, щоб дивитися на. Покладіть його десь поруч з вашій шкалі у ванній кімнаті, і обіцяю собі, що ви вже ніколи не повернеться до цього!

Після ліпосакції, ви повинні переконатися, що ви правильно харчуватися. Слідкуйте за жирної їжі, цукру і занадто багато солі. Наша традиційна дієта завантажується з цим, і вони завантажуються з жиром, яка допоможе вам завантажений мляві м’язи знову і знову.
Слідкуйте за розміром порцій. М’ясо добре для вас, але вам не потрібно гамбургер розмір вашої голови. Не подумайте тільки про розмір, а й те, що ви їсте. Ми ніколи не отримаєте достатньо зелені овочі. Коли ви отримуєте закуску атаки, піти на те, як здорові фрукти закуски.

Чи не випивка є, і, перш за все, стежити за вашим вагою протягом довгого часу. Вона може підкрастися до вас!
Ось ще одна ідея – отримати абонемент в спортзал. У тренажерному залі є тонни різних речей, які ви можете зробити. Це просто питання знайти те, що Вам подобається, а потім насолоджуватися чорт з неї. Тренажерний зал членство може бути дорогим, так що отримати свої гроші варто!

Якщо у Вас немає часу на спортзал, ви завжди можете ходити. Ходьба є простий спосіб тримати себе обробку, і в нашому автомобілі керовані суспільства, ми ніколи не насититися.

Ліпосакція є ефективним способом, щоб позбутися від жиру, але це всього лише косметичним. Не думайте про вашу ліпосакції в якості рішення; думати про це як зобов’язання. Це не повинні бути в кінці шляху до вашої нової привабливою фігурою, а початок нового шляху постійних результатів.