екземи рук – які найкращі способи лікування екземи рук

Екземи рук також відомий як рукою дерматиту. Це захворювання шкіри, яке рук стає сухою, червоною, потрісканої, запаленої і з’являється висип. Ця хвороба не заразна, хоча він виглядає. Причини екземи рук є комбінацією різних факторів, таких як спадкові, посилюється робота, або він зв’язався з алергенами. Цей тип екземи зазвичай отримується людьми, що працюють, які включають металоконструкції, прибирання, перукарні, механічну роботу або охорону здоров’я.

Лікування екземи рук, як правило, важче лікувати, бо руки, як правило, схильні і схильні до алергенів. Особливу обережність слід робити при лікуванні цього виду екземи. Нижче наведено способи, як ви ставитеся екземи рук.

1) Використовуйте визначені ліки Вашим дерматологом. Не використовуйте креми або мазі, які ви тільки що думали буде полегшити біль і свербіж. Це може призвести до погіршення ситуації. Застосувати або взяти тільки правильному дозуванні.

2) Ви можете використовувати природні методи лікування. Нанесіть на шкіру зеленої трави чаю, використовуючи ватяний кулька. Це допоможе запобігти поширенню екзема і живлять шкіру, як тільки ви поєднувати застосування з кокосовим маслом.

3) використання гірка сіль обгортання. Приготувати суміш з теплої води з двома чашками англійська сіль. Замочування хірургічної марлі в суміш протягом 5 до 10 хвилин. Отримайте марлю з суміші і покладіть руки. Через 30 хвилин зніміть її і промийте руки холодною водою. Витріть руки чистим рушником. Ця процедура очистить ваші рани і усунути мертві шкіри, що викликає набряк і свербіж.

Пам’ятайте, що, перш ніж робити будь-яке лікування, вам слід проконсультуватися з дерматологом. Це не тип захворювання, які можуть бути самолікуванням. Є різні випадки екземи, яка вимагає різних ліків.