догляд за шкірою обличчя Продукція – 5 порад, щоб зберегти вашу шкіру виглядати молодше

Крім того, що щоденний режим догляду за шкірою, що складається з очищення, тонізування, зволоження і пілінг регулярно, є й інші способи, щоб допомогти зберегти вашу шкіру виглядати молодше і більш оновленим.

Нижче наведено п’ять простих порад, будь-хто може скористатися:

Порада 1: Якщо ви носите макіяж часто, інвестувати в належний для зняття макіяжу, щоб видалити всі сліди макіяжу. Чи не видалення макіяжу з вашою шкірою забиває його і обмежує кількість повітря, циркулюючого на шкіру, в результаті чого шкіра стає жирною і сушаркою. Вода не буде ефективно видалити макіяж.

Порада 2: Перш ніж інвестувати в особові продукти по догляду за шкірою, переконайтеся, що ви берете особливої ​​уваги вашого типу шкіри, а також тип навколишнього середовища, що ви перебуваєте у велику частину часу. Наприклад, якщо ви знаходитесь на вулиці більшу частину часу, ви можете вибрати продукти, які містять сонцезахисний крем в них або є додаткові зволожувачі, щоб допомогти зберегти шкіру молодшим і уникнути пошкоджень. Якщо у вас жирна шкіра, використовуйте продукти сформульовані спеціально для жирної шкіри.

Рада 3: Коли ви купуєте нові обличчя косметичних продуктів, переконайтеся, що ви перевірити його непомітною частиною вашого обличчя перш, ніж наклеїти на все ваше обличчя. Багато людей мають чутливих типів шкіри, і коли вони спробувати новий продукт, це може призвести до реакції, такі як висип. Перевіряючи невелика частина Вашої шкіри, таких як за мочку вуха, ви будете знати, якщо у вас є чутливість до продукт догляду за шкірою без ризику наявності висипу на обличчі.

Рада 4: Ніколи не бути грубою з вашою шкірою. За тертя або очищення на ваше обличчя, ви не робите його чистішим. У самому справі, ви, ймовірно, змушуючи його великої шкоди, оскільки шкіра настільки делікатна. Є щоденний режим догляду за шкірою і обережно застосовувати по догляду за шкірою, щоб ваше обличчя ватним тампоном або м’якої тканини. Ніколи не використовуйте нічого складніше, ніж ті, – очищення щітками для очищення рук і нігтів, не стикається.

Порада 5: Захищайте шкіру сонцезахисні креми з зволожуючим. Завжди використовуйте сонцезахисний крем максимального захисту, особливо, якщо ви перебуваєте на сонці або вітер протягом тривалих періодів часу. Один з провідних причин передчасного старіння є сонцем і вітром збитку. А також за допомогою сонцезахисного крему, переконайтеся, що носити капелюх на сонці, щоб захистити шкіру.

Дотримуючись деяких простих економічно ефективних порад, таких як ті, перерахованих вище, і вибір якісної продукції по догляду за шкірою обличчя і використовувати їх регулярно, ви можете знизити ризик передчасного старіння досить істотно. Не забувайте регулярно зволожувати це найважливіша частина турботи про Вашу шкірі.