Як визначити, чи є-знижка-манікюрний салон має проблеми

Ви можете є улюблений салон, який побалує вас вишукано, коли ви відвідуєте, і ви раді з їх продуктами і послугами. Або, можливо, ви все ще шукаєте для цього ідеальне місце. Але в будь-якому випадку, коли ви йдете на що стрижка, нігтьової сервіс, масаж або інші послуги ви повинні відчувати, що ви не тільки приділяється велику увагу якості і, гігієни салону повинна бути відмінною. Зрештою, є гострі предмети, які використовуються на інших в контакті з чутливих областях вашого тіла. Потенційні проблеми, в тому числі інфекції, тривожна і відносно.

Атмосфера повинна бути чистою, а також спокійні, або як ви будете почувати себе, як ви можете розслабитися, як ви збиралися? І якщо вам не дають достатньої інформації про те, салон відповідає стандартам чистоти, ви не будете впевнені, що ви отримуєте найкраще лікування для вас або це буде добре для вашого здоров’я або вашої зовнішності. Ви гідні кращого, коли вам розслабитися і подбати про себе, тому переконайтеся, що ви наполягаєте на цьому!

Таким чином, є ряд речей, які ви можете перевірити, коли ви розслідування салон, і ви можете зробити це в той же самий час, коли ви намагаєтеся вирішити, чи є їх стилісти зможе дати вам якість і відповідну стрижку чи стиль . Часто при проведенні інтерв’ю санітарний інспектор, їхні коментарі можуть бути показовими. Навіть коли салон дає хороше обслуговування за розумними цінами, що початкові обіцянки може бути зруйнований при найближчому розгляді, які могли б виявити тривожні проблеми гігієни. Джакузі спа не може бути належним чином очищені між клієнтами, які можуть бути оптимальні умови для зростання небезпечні бактерії. Робочі станції можуть бути брудними або неорганізовані, хімічних речовин, не може бути позначений, або реалізує стерилізованим або замінені, якщо вони одноразові.

Манікюрні салони часто мають свої власні набори проблем. Вони можуть претендувати на знижку салон, але матеріали так само, як в місця високого класу, це всього лише різниця в обслуговуванні і маржі, так що будьте впевнені, що вони не скупляться на адекватних або матеріалів або в обслуговуванні клієнтів. Ці проблеми можуть включати в себе, на додаток до неадекватно очищеного інструментів, можуть бути сильні запахи хімічних речовин. Місця, що спеціалізуються на акрилових нігтях використовувати сильні хімічні речовини, деякі з них гірше, ніж інші (і деякі з них, що вони не повинні використовувати) тому, якщо є сильні запахи, то це поганий знак, що вони використовують небезпечні хімічні речовини або що там не є адекватною вентиляції або фільтрації повітря в салоні. Це може бути погано для вашого дихання і вашого здоров’я.

Офіційні інспекції таких місць рідкісні, так що ви можете відчути, що він падає вам для того, щоб салон відповідає вашим стандартам або навіть правових норм держави вони працюють дюйма Ці типи проблем, просто неприйнятні для салону, який дбає про своїх клієнтів, і вони повинні бути зацікавлені у ваших зворотного зв’язку і відповідати, чи це, звичайно, поганий знак.

Думати, що ви можете задати їх полягає у використанні обладнання на вас, тільки якщо ви є постійним клієнтом. Якщо ні, то рішення може бути, щоб задати питання про те, правильна процедура стерилізації була зустрінута між клієнтами. Деякі з них ви можете навіть пропонують, щоб з вами кожен раз. Або, якщо є елемент, який може бути замінений, ви можете попросити, щоб одноразовий елемент, наприклад, пилку для нігтів, використовували замість металевої той, який повинен бути очищений, тим більш гострі металеві предмети, що використовуються на метал клієнти рясніє область для проблем.

Є також кілька основних перевірок, які Ви можете зробити на додаток до вищесказаного. Коли ви спочатку йдете в салон, щоб дослідити, просто подивіться навколо. Чи має місце поглянути і запах чистий і свіжий середовища? Брудні ООН стреловідності поли або килими з плямами є поганим знаком. У техніків представити себе професійно, з чистою і професійного одягу і доглянутого волосся і нігтів? Є своїх робочих місцях чистий і організований? Чи є предмети білизни, такі як рушники та чисте волосся смуги і замінив між клієнтами? Якщо будь-який з відповідей немає, це не повинно інформувати Вас відразу ж, щоб вибрати інший салон.

Ви також можете попросити напрямок, як з друзями та родиною або на одному з численних сайтів огляду інтернету. Якщо є проблеми з чистотою, місце швидше за все, не отримаєте хороший огляд і, що буде інформувати Вас. Ви можете супроводжувати своїм друзям і близьким, коли вони отримують своє волосся зробили так що ви можете отримати з перших рук почуття навколишнього середовища і стилістів.

Зрештою, це ваше волосся, і ніхто, крім вас збирається взяти на себе відповідальність вирішити, що є адекватним для вас, щоб протегувати, зокрема, в якості. Інфекції від поганої стерилізації інвентарю буде одним з найгірших речей, які ви могли собі уявити, як в результаті просто отримати красу служби, так що, звичайно, варто кілька хвилин дослідження. Салонів і послуг, а не кошмарних сценаріїв повинна бути приблизно виглядає чудово і розслаблення і побалувати себе, і є багато хороших місць там, так що це не повинно бути легко знайти те!

І коли ви це зробите, переконайтеся, щоб дати їм великий огляд. Це буде добре для салону, який дав вам велику послугу, і відмінно підходить для клієнтів як ви, які потребують інформації про те, що місце для вибору. І, звичайно, не забудьте дати великий технік чайові. Це те, як вони заробляють на життя, і буде хороша нагорода за гарну роботу ви розраховуєте на.