інноваційні рішення акне синього і червоного світла лікування

Вугрі є одним з найпоширеніших захворювань у світі, який все ще не має жодне лікування. Прищі Байдуже, АОТ просто впливає опушені підлітків, більше 90 відсотків підлітків, майже 50 відсотків жінок і 25 відсотків всіх дорослих людей страждають від стану шкіри, роздратованою. Більшість традиційних методів їх лікування може бути дуже багато часу і неефективні. Вони прийшли у вигляді уїдливі серветки або товсті, тверді крему для обличчя в минулому і забезпечити практично вирішити uncureable проблеми для тих, з середніми і важкими акне умовах. Там не може бути зцілення, але є ефективні методи лікування доступні, які використовують найвищі технологічні розробки в лікуванні будь-якого стану. Ці нові методи лікування також дозволяють більше контролю над акне, ніж будь-коли раніше.

У світі, де, Äúgreen, AU і природні альтернативи в даний час віддається перевагу в порівнянні минулого століття, AOS методи, Світло і колір терапія стала одним з найпопулярніших рішень для здоров’я в новому тисячолітті. Світло і колір терапія приносить сучасні інновації з області хромотерапии, і застосовує його принципи до зцілення та терапевтичне лікування акне умовах. Ці нововведення дали найпотужніший лікування акне доступні: поєднання вбивають бактерії блакитного світла і зцілення шкіри червоне світло.

Синє світло лікування акне отримує в основі того, що викликає прориви: Propionibacterium вугрів. Propionibacterium вугрів бактерій, відповідальних за заподіяння запалення шкіри, виробляючи крихітні молекули, звані порфіринів. Коли ці порфіріни піддаються певні довжини хвиль світла, вони виробляють вільні радикали, які вбивають бактерії. Після того як ви усунули П. вугрів бактерій з синім лікування світла і його певної довжини хвилі, прищі прибирає. Низької інтенсивності синій джерело світла 405 митри Ньютон (Нм) до 420 Нм, при впливі на акне протягом 15 хвилинних занять два рази на тиждень протягом місяця, було доведено, щоб зменшити акне на 60 до 80 відсотків, як повідомляє американська академії дерматології.

Де синє світло вбиває бактерії, червоне світло лікування від СНІДу в процес загоєння шкіри. Червоне світло, AOS певної довжини хвилі виробляє протизапальний і діє в якості лікарського засобу для акне кулями шкіри. Червоне світло лікування включає в себе ту ж процедуру, синє світло лікування, але джерело світла, рекомендується, щоб досягти максимуму при 619 нм, замість синього світла, AOS 420 Нм.

Є багато продуктів, які б’ють на відкритому ринку, які пропонують інноваційні лікування світла, такі як Квазар Baby Blue. Цей інноваційний продукт спеціально розроблений, щоб очистити і заспокоїти роздратовану шкіру і в напружених і є найпотужнішим анти-акне портативні пристрої доступні для домашнього використання. Baby Blue працює, вбиваючи акне бактерій, П. вугрів та лікуванні запальних вугрів, які не відповіли на інші види терапії акне. Довжинах хвиль Baby Blue в природного світла виробляють вільні радикали, які вбивають бактерії при контакті. При регулярному і подальше використання, Baby Blue значно покращує зовнішній вигляд акне проблемної шкіри. Це 100-відсотковий натуральний, не вимагає агресивних хімікатів або ліків, і є безпечним, ефективним і безболісним. Навіть якщо у вас чутлива шкіра, Baby Blue досить м’який, щоб використовувати на всіх типах шкіри і тону шкіри, включаючи чутливу або роздратовану шкіру

iDerma пропонує різні профілактичні, інноваційних продуктів лікування акне, які включають портативних пристроїв, таких як Baby Blue Квазар, а також фармацевтичні миючі засоби, ретіноли, гліколева кислота та інші актуальні акне систем очищення. iDerma, AOS метою є, щоб зробити його якомога простіше для вас, щоб вибрати лікування акне і омолоджуючі продукти, що відповідає вашим потребам. Майбутнє красива шкіра тут.