як запобігти сухий, зимовий шкіри переваги регулярних відлущування

Зима швидко наближається, і з крижаних вітрів і морозів часто приходить естетична кошмар: сухий і лупиться шкіри зимове. Це може бути важко підтримувати сяючий колір обличчя, коли погода досить, щоб відвезти Вас у приміщенні, але сезон вогнів не завжди означає нудний особа. Багато з нас добре знають про численні переваг особи пілінг, але ця частина вашого щоденного догляду за шкірою стає удвічі важливо в холодну пору року. Якщо ви хочете зберегти вашу шкіру світиться навіть тоді, коли сонце ще не була в протягом декількох днів підряд, тримати ці чотири переваги пілінгу на передньому краї свого розуму і гарного відлущування особи поряд з раковиною.

• Є два види пілінгу: хімічний та механічний. Хімічний пілінг коливається від легкої тонери весь шлях до дерматологічних хімічних пілінгів, які можуть коштувати вам тисячі доларів. Механічний пілінг є найбільш поширеною формою і зазвичай складається з скраби для обличчя і промивки невеликим абразивних зерен, які допомагають скидати мертвої шкіри. Мікродермабразія механічного пілінгу на своїй найпотужнішою. Хоча обидва механічних і хімічних пілінгу мають свої переваги, палиця з економічно ефективні домашні засоби, які ніжно на шкіру, а також ваші святкові гроші збирати-It можна добитися не дратує омолодження шкіри обличчя, не порушуючи ваш бюджет.
• Хоча це може здатися нелогічним, скидаючи сухі клітини шкіри з м’яким абразивний насправді допомагає підтримувати природний рівень вологості шкіри. Мертві клітини шкіри скупчуються природно, і видалення цього зовнішній із шару допоможе в поглинанні інших продуктів, таких як товсті і вершковий крем, який ви тільки принести, коли температура падає. Переконайтеся в тому, щоб шукати обличчя Exfoliator з м’якою і ніжною формулою, це важливо, щоб уникнути агресивних хімікатів, які можуть ще більше погіршити шкіру в своєму делікатному становищі. Крім того, менше зерна в ексфолиант, як правило, менше дратує, так що залишитися осторонь від великих часток у кущі ви виберете.
• Для тих з нас, хто шукає останні поради в боротьбі зі старінням секрети догляду за шкірою, не дивитися далі. З віком процес оновлення шкіри сповільнюється природним, і старі клітини, які легко б поступилися молоді клітини кілька років тому часто засиджуватися їх вітання на поверхні обличчя. Цей факт особливо актуально в зимовий період, коли ми, як правило, довше залишатися в приміщенні і зазвичай розташовуються в менш активний спосіб життя. , Щоб уникнути створення цього шкіру притуплення залишків, важливо для відлущування щодня, а не один або два рази на тиждень на додаток до вашої звичайної рутині догляду за шкірою. Додатковим бонусом для щоденного відлущування старіння жінок в тому, що вона значно стимулює збільшення виробництва природного колагену, який допомагає зберегти шкіру пружною і зменшує поява зморшок.
• Так само, як ви, ваша шкіра страждає від перебування “під замком” занадто довго. Коли мертві клітини шкіри можуть залишатися на поверхні протягом тривалих періодів часу, цілий ряд хвороб особи може статися. Регулярний пілінг запобігає забиті пори, прищі, врослого волосся, і деякі види інфекції. Вона також може перешкодити рубців і плям допомогти зменшити появу існуючі шрами.

Є багато причин, щоб залишатися в приміщенні під час холодних зимових місяців, але тьмяний колір обличчя не повинні бути одним з них. Щоб зберегти шкіру виглядати молодо, свіжо і здорово для святкові урочистості, інвестувати в ніжні особи Exfoliator, які можна використовувати кожен день. У деяких досліджень і вибрати скраб, який є правильним для Вас тип шкіри і мети догляду за шкірою. На додаток до щоденної пілінг, не забудьте використовувати легкий сонцезахисний крем взимку, просто тому що ви не можете бачити сонце не означає, що його руйнівні промені не будуть робити це на вашому обличчі. Регулярні сонцезахисний крем працює рука об руку з Exfoliator тим, що він зменшує кількість пошкоджень вашого скрабу є, щоб вимитися.

Нехай ваша шкіра дихає в цьому сезоні і насолоджуватися веселощами-пілінгу повинна бути інстинктивної для вас, як розслаблюючий теплий вогонь з друзями та родиною.