секрети видалення волосся – те, що насправді працює

Чи знаєте ви, що одна з найбільш поширених проблем, пов’язаних з появою у фізичному світі сьогодні позбавлення від небажаного росту волосся?

Подумай про це. Скільки людей ви бачите на пляжі з волохатими спиною? Як щодо жінок, які не можу позбутися від волосся на обличчі? Ви можете не знати, що ці люди соромливі про це, коли ви дивитеся на них, але вони є. Подивимося правді в очі, це соромно ходити з небажаним волоссям, тому що це просто не фізично привабливими.

На щастя для нас є рішення цієї проблеми обтяжуючою. Як ми побачимо, деякі методи видалення волосся краще, ніж інші, і це важливо зрозуміти, що саме ви отримуєте від кожного з них. Є, звичайно, свої переваги і недоліки кожного методу, але ми будемо вчитися на хвилину, що деякі методи мають менше недоліків, ніж інших, і якість, тривалі результати, що прищепити впевненість у вашій зовнішності. Отже, давайте поглянемо на деякі з цих методів в даний час.

Лазерне видалення

Лазерна епіляція призначена для використання світла з певною довжиною хвилі цільової небажаних волосяних фолікулів і пошкодити ці фолікули, щоб запобігти повторне зростання. Хоча цей метод може бути помірно ефективні в придушенні майбутнього росту волосся, більшість центрів лазерної епіляції не виконають свої обіцянки. Правда там дійсно не так багато даних про довгострокову безпеки та ефективності цього виду лікування, але відомо те, що це може бути дорогим, а іноді і дуже болісно. Це речі, ви не почуєте від лікувальних центрів, але факт в тому, що є багато випадків, кожен день, де лікування проводиться неправильно або правильно, але без результатів. У чути про декілька таких випадків, більшість людей говорять, лазерне видалення не варто витрат.

електроліз

Електроліз являє собою спосіб видалення волосся якому електрика подається на фолікули волосся цільового через металевий зонд, який викликає пошкодження цих фолікулів. Ця стратегія схожа на лазерний метод тим, що воно може бути дорогим і болючою для пацієнта. Електроліз, як відомо, дають хороші результати в деяких випадках і може бути дуже ефективним варіантом для зменшення або видалення небажаного росту волосся. Однак, крім того, що дорогий і болючий, електроліз може призвести до інших питань, таких як ушкодження шкіри та інфекції. Суть цього методу в тому, що вона може дати результати, безумовно, але багато питань, наскільки результати виявитися коштує цих ризикованих і дорогих сценаріїв.

Відповідь видалення волосся

Актуальні видалення волосся крем, безумовно, рекомендований вибір для позбавлення від волосся безпечно і ефективно. Це так само просто, як застосування крему в цільову область і бути вільним від небажаного волосся назавжди. Причина це так високо рекомендували, тому, що це дешево і безболісно в порівнянні з іншими альтернативами видалення волосся, і ви можете зробити це, не виходячи з власного будинку. Результати майже миттєво і ви безумовно можете забути про воском, гоління, вищипування або ніколи. Лазерна та електроепіляція, безумовно, може добре працювати теж, але вони просто не можуть зрівнятися з низькою вартістю, низьким ризиком нагороди, які ви отримаєте з актуальними інгібіторів.