низька вартість Нью-Йорку стоматологів

Для тих, хто не може дозволити собі дорогі лікування зубів, є ряд можливостей для них відкритий в Нью-Йорку. Різні стоматологічні плани і комунальні послуги знаходяться в експлуатації тим, що бідні не позбавлені необхідного лікування.
Візьмемо, наприклад, Нью-Йоркський університет Коледж стоматології. Коледж забезпечує майже 230 000 відвідувань на рік у найбільш багатонаціональних, мультикультурної і відчайдушно бідних пацієнтів в Сполучених Штатах. Вони включають в себе велику кількість одержувачів Medicaid на частку яких припадає приблизно 60 000 відвідин пацієнтів на рік. Багато інші пацієнти лікуються безкоштовно, тому що вони не в змозі платити за медичну допомогу, незастрахованих або права на Medicaid. Коледж пропонує понад $ 30 млн на рік у безкоштовної медичної допомоги.
Є кілька тисяч стоматологів мережі беруть участь у різних стоматологічних плани в Нью-Йорку. Є також клінік, які надають безкоштовні або дешеві лікування для тих, хто не може дозволити собі дороге лікування.
Лютеранський медичний центр стоматологія, Нью-Йорку технічного коледжу Нью-Йоркського університету Девід Б. Крізер, стоматологічний центр, та захід дитячої стоматології деякі з місць, де лікування зубів можна отримати за низькою ціною.
Крім того, є ряд стоматологічних плани, які пропонують бідним пацієнтам можливість отримувати лікування за низькою ціною. Деякі з них є Етна Стоматологічна доступу, GE оздоровчий план, план Patriot і UNI-CARE 200.
Деякі з цих планів не є стоматологічні страхові поліси, і вони не платять безпосередньо на постачальників стоматологічних послуг. План член зобов’язаний сплатити стоматолога для всіх стоматологічних послуг, що він або вона отримує. Але член отримає заздалегідь обумовлена ​​знижка від стоматологів перераховані в якості постачальників в мережі, у відповідності з конкретними заздалегідь обумовленим графіком знижкою плату.