манікюрних салонів може поширитися грибкових інфекцій

Отримання манікюр чи педикюр, як грати в російську рулетку. Якщо ви не будете обережні, ви могли б у кінцевому підсумку з противним грибкова інфекція нігтів, які можуть зруйнувати ваші нігті!

Це попередження виходить від доктор Марта J. VanBeek, доцент кафедри дерматології в університеті штату Айова медичного коледжу в Айова-Сіті, який сказав, що, хоча більшість салонів нігтів сумлінно тримати їх чистими місцями, деякі з них ідеально вогнища уперта грибів , які можуть підірвати ваше здоров’я.

“Подивіться на салон з чистотою на увазі, і поставте собі наступні питання: чисту станцій? Чи манікюру вимити руки між клієнтами? Чи брудні знаряддя валяється? Якщо салон не з’являється чиста, то рухатися далі “, сказав VanBeek.

Її рада є своєчасним з урахуванням зростання салону промисловість, яка обслуговує мільйони людей у ​​всьому світі. Тільки в 1995 році американці витратили близько $ 5,2 млрд. на послуги цвях, півмільярда більше, ніж у 1994 році, відповідно до Nails 1995 Fact Book. За цей час було більше 34 000 цвяхів салонах по всій країні – зростання на 2000 порівняно з попереднім роком.

На сьогоднішній день існує більше 50 000 манікюрних салонів в США з жінками (і деякі чоловіки) витрати більш ніж на $ 6 млрд на рік на догляд за нігтями і косметики. Ця цифра не включає в себе кількість салонів краси, які пропонують нігтьової сервіс.

Люди часто йдуть в ці салони для штучних нігтів, які є найбільш запитуваної послугу, Fact Book сказав. У № 2 слота манікюр подальшим ювелірних нігтів і нейл-арту. На жаль, ці краси портових послуг потворні секрет: вони можуть дати вам поганий випадок грибкового ураження нігтів, які є загальними у літніх людей, і швидко поширитися від одного члена сім’ї до іншого.

Видалення кутикули зазвичай є першим кроком в отриманні манікюр чи педикюр. Нью-Йорк дерматологів доктора. Герберт П. Goodheart Лікарні Гори Синай і Хендрік Uyttendaele з Медичного центру Колумбійського університету сказав, що це не дуже гарна ідея, так як це може призвести до запалення та інфекції в навколишні тканини, а на смерть корінь, і привести до деформації нігтя.

“Кутикулу це бар’єр, який захищає шкіру і тонку матрицю нігтя, або« корінь »з цвяха. Розсуваючи на кутикули може травмувати його і піддавати paronychium або складка шкіри навколо нігтя, для бактерій і призводять до інфікування, “VanBeek сказав.

Нечисті інструменти є ще одним приводом для занепокоєння. У той час як держави регулюють відповідні салони та їх техніки, вони не завжди можуть контролювати те, що відбувається у вашій області, якщо щось піде не так. І часто це робить. У 2000 році більше 100 інфекцій були відстежені ножні використовується в манікюрних салонах.

“Брудний знарядь особливо небезпечні, якщо шкіра навколо нігтя не працює. Це може статися з перестаралися догляду за руками – якщо, наприклад, занадто багато кутикулу обрізають або відкинуті занадто далеко. Якщо кутикула обрізається або відокремлений від нігтя, інфекційні агенти можуть потрапити в ураженій ділянці “, пояснив Паула Курцвейл США продовольства і медикаментів.

Щоб уникнути неприємностей, зверніться до лікаря при перших ознаках інфекції. Багато протигрибкові ліки доступні, але вони, як правило, дорогі, містять агресивні хімічні речовини, які можуть принести більше шкоди, ніж користі, і може вплинути на ваше серце і ваша печінка. Помітним винятком є ​​Somasin AFS, всі природні гриба винищувач з потужних трав’яна суміш, яка руйнує стійкі грибкові інфекції всього за сім днів.