ліпосакції

Жінки і чоловіки, які не страждають надмірною вагою, але мають ізольовані райони жиру, який вони не можуть позбутися за допомогою дієти і фізичних вправ є хорошими кандидатами для ліпосакції. Ліпосакція не ефективна для целюліту.

Ліпосакція може бути ефективним на багатьох ділянках тіла: руки, живіт, стегна, стегна, ікри, щиколотки і під підборіддям.

Ви, швидше за все, щоб отримати хороші результати від цієї процедури, якщо ваша шкіра має гарний тонус і еластичність, яка допомагає досягти гладкого результату після відсмоктування жиру.

Ваш пластичний хірург буде оцінювати якість вашої шкіри і може запитати вас, як ваша область локальних жирових постраждали від втрати ваги в минулому.

Жир видаляється перша вставки невелика трубка (канюля) через крихітні розрізи близько до області, яка буде всмоктується. Розрізи дуже малі – зазвичай у чверть дюйма.

Хоч рідко, деякі ускладнення включають кровотечі, інфекції і реакції на наркоз. Оніміння шкіри слід очікувати, і, як правило, тільки тимчасово. Цілком можливо, однак, для деяких оніміння зберігатися або навіть бути постійним. Іноді є зміна кольору шкіри в області, які були оброблені. Нерівності поверхні шкіри, у тому числі депресії або складок, може статися.

Вас можуть попросити, щоб носити компресійний білизна протягом перших кількох днів після операції, так що тканина може “вчитися” свою нову форму.

Зазвичай ви можете повернутися до роботи протягом декількох днів, хоча ви, можливо, ще деякі набряки та синці, які зазвичай стихає протягом пари тижнів.

Це не рідкість для підфарбовування, будуть потрібні пізніше для подальшого поліпшення області, яка була ліпосакції.

Щоб дізнатися більше про ліпосакції від кращих пластичних і косметичних хірургів в Лос-Анджелесі, відвідайте наш сайт www.beverlyhillsphysicians.com