здоровий догляд за шкірою незабаром після лазерного лікування

Побічні реакції лазерного лікування може включати в себе: запалення, подразнення, свербіж, і лякає. Ваші зміни шкіри світло-рожевий і трохи запаленої незабаром після терапії. Через день або два там, звичайно, інтенсивне почервоніння, скупчення рідини, поряд з роздратуванням, сочилася, а також гній в виправленої очок. Є кілька підходів для природного догляду за шкірою відразу після лазерного лікування шкіри:

1. Дотримуйтеся ваших замовлень практикуючого ретельно. Під час первинної консультації, лікар надасть вам кілька життєво важливих рекомендацій, що стосуються, як доглядати за шкірою після вашого плану лікування. Ретельно пройти через всі рекомендації і поговорити з лікарем, якщо у вас є які-небудь конкретні питання, що стосуються процедури.

2. Спробуйте заспокійливі миючий засіб, щоб вимити обличчя і спробуйте це двічі на день. Використання заспокійливу мило без миючий засіб і промийте їх теплою водою. Припиніть чистку на цільові місця. Повільно пестіть шкіру, поки не сушать рушником. Взагалі після лазерної шкіри роздуті, червоні, а також ніжний догляд за нею таким чином, з інтенсивної допомоги.

3. Використовуйте пом’якшувальні лосьйони і креми зберегти оброблену шкіру вологою. Лазери на зразок піксельних зробити вашу шкіру сухою, тому безпечніше звернутися до фахівця для лазерних після лазерної варіантів. Зазвичай ваші медичні професійні пропонує Вам стратегії або навіть просто дати вам крем після вашого лікування. Підійшовши до одного лікаря зокрема шкіри рекомендуватиме чудові після відходу лікування, яке прискорить загоєння.

4. Дотримуйтесь правильного харчування і отримати багато спати. Також Ви можете отримати вітамінні добавки для підвищення відновлення шкіри. Ви можете взяти на себе близько 1000 мг вітаміну С в день. Аскорбінова кислота дійсно заохочує організацію колагену, таким чином, краще всього брати до уваги мають колагену вітамінні добавки протягом 30 дня наступні мають терапії.

5. Уникайте впливу сонця, принаймні 14 днів. Коли ви піддавати впливу сонячних променів відразу після отримання будь-якого виду лазерного лікування шкіри призводить до серйозних труднощів для вашої шкіри. У разі, якщо ви виходите з дому, переконайтеся, що ви намазувати товстим шаром в шкіру лосьйон блоку на сонці і використовуйте крислатий капелюх і окуляри. Можливо, навіть ваша шкіра лікується, не забувайте застосовувати сонцезахисний крем на шкіру.

6. Ви також можете застосовувати вітамін С сироваткою з вашим професійним рецептом лікаря, незважаючи на шкірі повністю відновлюється. Попросіть фахівця по догляду за шкірою, пов’язаних з використанням шкіри сироватки.

7. Відвідайте свого лікаря одного місяця до шести тижнів після терапії, щоб обговорити ваші остаточні результати. Часто одного конкретного лікування є адекватною для лікування шкодить шкірі, особливо глибоких шрамів від вугрової висипки і більш значне пошкодження сонця, можливо, буде потрібно додаткове відвідувань. Тому, звичайний контроль за якими є дуже важливим.

8. Не приймайте аспірин або аспірин основі ліки через відновного періоду часу на лікування, яке, як правило, один або два тижні після терапії.

9. Можна застосувати холодні компреси протягом 10 до 15 хвилин кожну годину (протягом 4 годин) на місці відремонтувати тимчасово полегшити здуття живота. Чи не плавайте і вирішувати будь контакти спортивних заходів у відновленні строку.