жирної догляду за шкірою – ви не єдиний, шукають серйозні рішення

Ви так турбуєтесь, здавалося б, постійна сальність шкіри, які ви відчуваєте, як ніби ви просто не можете обійтися без жирної формула догляду за шкірою? Повірте мені, коли я кажу, що ви не єдиний, який турбує перевиробництво нафти сальних залоз в шкірі. Надмірне виробництво олії може залучити бруду і кіптяви на шкірі, а також може призвести до сальних фолікулів стає забиті.

Коли сальні фолікули забиваються поєднанням шкірного сала і мертвих клітин кератину, вона закладає основу для розвитку акне. Більшість людей думають, що прищі викликані частково бруд і бруд збирається в порах, але це насправді не пов’язаних питання. Прищі причини дією Propionibacterium вугрів, яке виробляє запалення в глибині забиті фолікула.

Коли люди страждають від акне через їх надмірно жирної шкіри, вони мають тенденцію шукати маслянистий продукт для догляду за шкірою, який містить сполуки, такі як перекис бензоїлу в якості рішення. Перекис бензоїлу з’єднання відомі перестаратися речі, оскільки це призведе до вашій шкірі, щоб стати дуже сухий, червоної, роздратованої й. Правда в тому, що це з’єднання не вирішує ваші прищі швидше, ніж природні протизапальні зволожуючі сполуки, такі як масло ши і масло жожоба.

Звичайно, ви, ймовірно, думаєте, що ваша шкіра здається дуже жирною вже, що вам не потрібно додавати більше вологи до нього, але я поясню вам, в один момент, чому це не так. Ви повинні уникати загальних продуктів рекомендується для зниження нафти, тому що вони мають справу з проблемами за допомогою спиртів та інших сполук сушіння. Ці сполуки зробить нічого, крім збільшення кількості шкірного сала виробляється.

Сполуки, які використовуються у спробі висушити масло в шкіру викликають сальних залоз до понаднормової роботи, тому що ці сполуки розглядаються як загроза для благополуччя Вашої шкіри. Для того щоб отримати зниження кількості шкірного сала виробляється вашої жирної формула догляду за шкірою повинен містити здоровим, природних сполук, які мають здатність “управляти” вихід сальних залоз шкірного сала.

Це включає в себе використання природних зволожуючий агент, як масло жожоба і маракуї маракуї екстракт, які зберігають жорсткий контроль рівня вологи в шкірі. Ці компоненти регулюють вироблення шкірного сала, щоб гарантувати, що рівень вологості в шкірі залишається в ідеальному рівновазі. Тому ваша шкіра ніколи не може знову стати або дуже жирною або дуже сухе.

Середня маслянистий продукт для догляду за шкірою просто не отримати роботу, і, безумовно, не надасть вам багатство антиоксидантів, незамінних жирних кислот та інших життєво важливих поживних речовин, що ваша шкіра потребує для того, щоб залишатися в робочому стані . Надмірна жирність не повинна бути причиною для занепокоєння, тому що є природні сполуки, які можна легко вирішити цю проблему.

Тепер, коли ви знаєте це, переконайтеся, що ваш жирної формули для догляду за шкірою містять екстракт маракуї і жожоба, і ви будете просто відмінно.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.