гарячі інструменти коливатися праски – огляд

Гарячі Інструменти застосовує свою запатентовану «Пульс Автоматика закипання Control” для всіх своїх стайлер тепла волосся, які почуття втрати тепла в цих інструментах пластин барель і коригує рівні тепла підтримувати ідеальний рівень тепла. Це забезпечує кращу постачання тепла у волосся, щоб зробити для найбільш тривалого зачіски – будь то випрямлення, керлінг, завивки або сушіння.

Праски хвиля Волосся є відмінним інструментом, щоб мати під рукою всякий раз, коли ви відчуваєте, що робите щось помітно відрізняється з вашими волоссям. При випрямленні і керлінг стає нудно, весело і безстрашного хвилясті стилю є відмінним вибором. Хвиля праски зробити отримання супер хвилясте волосся дуже легко. Волосся затискають між трьома бочки і міцно протягом декількох секунд на кожну частину волосся, переміщення вниз пасмо волосся, поки весь пасмо волосся не було махнув.

Гарячі Інструменти Професійний 3-Barrel Вейвер Залізний використовує міцні 24K позолочені 3 дюймовим стволом доставити нахабні хвилі швидко і легко. З двома заданими ідеальної температури «високим» і «низьким», і 60 Вт, м’яка ручка Комфорт текстурованою запропонувати легкий захват для додаткового контролю і комфорту.

Особливості включають в себе:

* Позолочений, 24 барель
* 60 Вт загальної потужності
* М’які рукоятка
* Заданої температури
* Включення / вимикання
* 2 температурних режиму – низька / висока
* Комфорт-зчеплення Марсель ручкою
* Довговічність нагрівального елемента
* Міцна конструкція
* Лампочка
* Важких професійного шнура живлення
* Один (1) рік гарантії від виробника

Турмалін Керамічна Глибока Waver має унікальні хвилястими барелів, які створюють додаткові глибокі хвилі для всіх типів волосся. Це супер гаряче нарощування волосся стайлер нагрівається до дуже високої 430 градусів швидко. Використання турмаліну і керамічних випромінювати негативні іони для м’які і блискучі волосся, це коливатися забезпечує високої моди хвилясті зачіски без всяких пошкоджень.

Особливості включають в себе:

* Керамічні пластини турмаліну &
* Титан для рівномірного розподілу тепла і підвищеною міцністю
* Керамічна випромінює далекого інфрачервоного тепла і негативних іонів для м’якої, гладкою волосся
* Запатентована технологія імпульсного
* Швидкий нагрів і миттєве відновлення тепла
* Налаштування подачі тепла для використання на будь-якому типі волосся
* Додаткові глибокі тарілки для більш глибоких, більш розкішні хвилі
* Cool поради
* Кнопка включення / виключення
* Перемикач з фіксованими положеннями для зручного зберігання
* Максимальна температура 430f
* 8 футів професійного шнура від перекручування

За ті дні, коли ви хочете живим і яскравим, зачіски, переконайтеся, що у вас є гаряча Інструменти Глибока Waver як частина вашого волосся пояса інструмент для укладання. З державою в найсучасніших технологій опалення і якість будівництва, що Гарячі Інструменти приносить кожен продукт вона розвивається, все обов’язково буде задоволений своєю сексуальною, хвилясті результати.