Як вибрати безпечний крем проти глибоких зморшок очей

Піддаються ви ризику використання крему з сумнівною або шкідливих інгредієнтів для лікування глибоких зморшок очей? Навіть якщо це називають сироваткою, що немає ніякої гарантії або! Якщо ми шукаємо крем для очей або глибокі зморшки на лобі крем, такі ж заходи безпеки застосовуються.

Хімічних речовин і токсинів
Це неймовірно, але близько 75% всіх продуктів догляду за шкірою на ринку сьогодні містять одну або кілька таких хімічних речовин або токсинів. Список можна продовжувати довго і страшно. Деякі з них є попередниками раку той час як інші є канцерогенами, які фактично викликати рак. Тоді є алергенні токсини, які викликають шкірні захворювання і спровокувати алергічні реакції. Є також репродуктивні токсини, які можуть призвести до безпліддя, не кажучи вже про тих, які можуть викликати вроджені дефекти.

Чому область навколо очей є проблематичним
Проблема з глибокими зморшками очей і дійсно набряклість навколо очей, що, коли наша шкіра втрачає частину своєї еластичності, дренаж впливає і рідина має тенденцію зростати.

інгредієнти, які ви повинні уникати
Уникайте будь-яких парафін, нафтопродукти, гліколі, будь-які інгредієнти закінчуючи DEA, силікони, синтетичні барвники та «Parfum. Останній буде додано в якості аромату, але це повна синтетика, і за законом, тому що аромат є комерційною таємницею, вони не повинні бути в списку. Ці шкідливі хімічні речовини, які можуть викликати деякі проблеми зі здоров’ям, я вже згадував вище.

Хороші і погані пептиди
Пептиди було багато галасу в косметичних продуктів. В основному це просто фрагменти білків або міні білків складається в основному з групи амінокислот, так само, як колаген. Пептиди використовуються, щоб обдурити в шкіру регенеруючу більше своїх власних колагену, який є життєво важливим для запобігання зморшок в цілому і справді глибокі зморшки чола теж.

Слідкуйте за нейропептиди, тому що вони присутні в Argireline які блокують шлях нейротрансмітерів від нервів і може призвести до деякого параліч м’язів обличчя.

Існує один запатентований пептид, який використовується в деяких сироваток око і є безпечним і ефективним. Це може допомогти рости колагену і зменшує зморшки і набряклість в області очей.

Подивіться на інші природні і рослинні інгредієнти, а також, коли ви обираєте глибоких зморшок очей крем. Він повинен містити тільки натуральні рослинні, вітамін Е, активні Манука домашній і бабассу воску. Такими є лише деякі зі спеціальних інгредієнтів, які будуть дійсно зробити різницю у вашій очей глибокі зморшки.

Ці знання на тест відразу ж, і дізнатися більше про те, що дійсно безпечні продукти, які допоможуть вам з вашою шкірою, включаючи глибокі зморшки чола.