Чоловічий Зменшення грудей лікує гінекомастії

Гінекомастія це стан, при якому чоловіки розвивати жінка, як груди через ненормального росту молочної залози. Ці збільшені грудей може навіть почати виробляти молоко і часто ростуть нерівномірно. Близько 90% всіх випадків припадає на підлітків чоловічої статі і, хоча він є відмінним джерелом збентеження, симптоми зазвичай зникають самі по собі.

Це може зайняти кілька років для появи грудей зникати, але в деяких випадках симптоми зникають протягом декількох місяців. Причиною інших 10% випадків гінекомастії, як правило, невідомо, але часто пов’язують з дисбалансом статевих гормонів: естрогенів і андрогенів, на користь естрогену.

Деякі з можливих причин відносяться стероїди, ожиріння, пухлини, генетичні порушення, хронічні захворювання печінки, побічні ефекти багатьох ліків, кастрація, синдром Клайнфельтера, синдром Жильбера, і старіння.

Чоловіки, які страждають від цього стану часто відчувають сором і приниження. Їх мужність знаходиться під загрозою, і вони відчували себе недоречними. Іноді вони відчувають крайнього соціального неспокою і можуть знайти прості завдання, такі як зняття їх сорочку, щоб плавати ніяково.

Чоловіки, які страждають від гінекомастії і супроводжуючі його соціальної тривожності шукали ефективний метод зменшення грудей протягом тривалого часу. У разі ожиріння, лікування є відносно простим: просто схуднути. Але коли ожиріння є не причиною, лікування гінекомастії не все так просто.

Одним з перших методів лікування включає в себе усунення ліки, які викликають ріст грудей, як побічний ефект. Деякі ліки, можливо, лікар може розглянути включають ADALAT, амітриптилін, анафраніл, карбамазепін, хлорпромазин, клоназепам, Elavil, флуфеназін деканоат, Humegon, Nutropin, наркотики рак простати, Protriptyline, Protropin, спіронолактон, Thiothixene і Zoloft.

Ліки також використовуються для зміни гормонального дисбалансу. Тамоксифен і кломіфен, або андрогенів або інгібітори ароматази, такі як Летрозол є медичні методи лікування, хоча вони не затверджені як універсально ефективним.

У більшості випадків, єдиним ефективним рішенням є пластичної хірургії. Процедура, використовувана для лікування гінекомастії називають операції по зменшенню грудей або редукційна маммопластика, і дуже схожий на той, що жінки з великими грудьми пройти. Під час операції, ліцензований і досвідчений пластичний хірург буде знеболити майданчику перед виконанням ліпосакції або видалення.

Якщо ця умова є результатом надлишкової жирової тканини, ліпосакція зазвичай виконується. Для цього потрібно кілька маленьких розрізів, де невелика трубка вставлена ​​і переміщати, щоб послабити жирової тканини. Послабити тканина потім видаляють вакуумної інструменту.

Коли гінекомастія через зростання залізистої тканини, висічення потрібно. У цьому методі, пластичний хірург видалить залозистої тканини, жиру і шкіри з реформування груди в ідеальну форму.

У деяких випадках, як ліпосакція і видалення може бути необхідним. Рубці часто приховані природні контури в шкірі, однак іноді вони більш очевидною. Більшість чоловіків повідомили, що вони воліли б мати шрами в результаті операції, ніж збільшення грудей через гінекомастії.

Хоча пластична хірургія і ліки, лікування може зменшити розмір великих грудей у ​​чоловіків, вони не можуть видалити психологічні травми або соціальної незахищеності викликано первинний стан. Ці емоційні проблеми мають бути вирішені, і кожна людина повинна прийти до угоди з його власного тіла.