П’ять способів Пластична хірургія може зробити вас щасливішими

Процедур пластичної хірургії можна видалити естетичні дефекти, підкреслити вашу природну красу і омолодити зовнішній вигляд. Мета вашого пластичного хірурга області має бути підвищення як ваше фізичне і психологічне благополуччя. Саме тому провідні хірурги зазвичай проводять кілька консультацій передопераційного оцінити ваші естетичні потреби і бажання, і рекомендувати найбільш підходящі процедури. При виконанні талановитого хірурга, право пластичної операції може зробити вас більш щасливою людиною, забезпечуючи наступні переваги.

1. Збільшена самовпевненість. Процедур пластичної хірургії може допомогти підвищити вашу впевненість у собі і почуття власної гідності. Це особливо вірно, якщо ви вирішили пройти процедуру, ви розглядали протягом тривалого часу, таких, як збільшення грудей для хворих жінок або чоловіків зменшення грудей для пацієнтів чоловічої статі. Багато жінок повідомляють, що вони, нарешті, відчути, як “справжні жінки” після збільшення грудей. Крім того, багато чоловіків повідомляють, що вони, нарешті, відчувати себе впевнено на пляжі і в тренажерному залі після їх лікування чоловічого зменшення грудей.

2. Відроджені зовнішній вигляд. Обидва обличчя і тіла процедур може створити більш молодий, оновлений вигляд. Наприклад, процедури підтяжки обличчя й пластики часто використовуються для пожвавлення особи, яка з’являється постійно втомленим. Хоча вартість хірургія століття і підтяжка обличчя вартість іноді приводять людей відкласти ці процедури, після операції більшість пацієнтів визнають, що результати добре варто витрата. Справді, багато б вони отримали ці процедури рано.

3. Більш пропорційного профіль обличчя. На додаток до допомоги пацієнтам досягти своїх цілей омолодження обличчя, косметичні процедури хірургії для особи також може коригувати естетичні недоліки, які псують гармонію особи. Два лікування, які особливо успішні в цьому відношенні є хірургії носа (ринопластика) і вушної раковини (Отопластика). Під час хірургії носа, хірург часто робить дуже маленькі корективи в носову форму. Тим не менш, навіть незначні зміни в носовій профіль може значно поліпшити баланс між різними рисами обличчя. Аналогічним чином, хірургія вуха може повністю змінити зовнішній вигляд обличчя і голови, виправляючи відстовбурчені вуха.

4. Завершення трансформації втрата ваги. Процедур пластичної хірургії часто допомогти людям, які втратили велику кількість ваги завершити свою подорож втрати ваги. Після втрати величезної кількості ваги, багато людей помічають надлишок шкіри на руках, стегнах і животах. Зайву тканину може бути вилучена за допомогою пост-баріатричних процедур пластичної хірургії, такі як рукою зніме, підтяжка живота, стегна і panniculectomy ліфта. У результаті виходить струнка, красиво контури тіла.

5. Гармонія між вашої внутрішньої і зовнішньої себе. Нарешті, ретельно підібрані і вміло виконуються процедури пластичної хірургії може допомогти вам виглядати молодо, як на зовнішній, як ви вважаєте, на внутрішній. Іноді все, що потрібно, це проста нехірургіческіх процедур, таких як ін’єкції Ботокса або Диспорта. Інші люди, можливо, буде потрібно повний набір процедур, таких як Мама макіяж або після баріатричних ліфтинг тіла.