як стоматологи виробити свої звинувачення

Багато людей, які шукають різні медичні послуги надаються стоматологи часто висловлюють інтерес до знаючи, як ці фахівці працюють свої звинувачення. Легко зрозуміти, де цей інтерес з’явився, особливо якщо взяти до уваги той факт, що це легко, щоб отримати ті ж послуги, від двох різних стоматологів і при абсолютно різною швидкістю.

Виразно, плата за послуги стоматологів не такі, як ціни на більшість продуктів (послуга є продуктом, в діловому сенсі), які мають тенденцію бути більш-менш постійним у відповідних секторах. Кінцевим результатом є те, коли, наприклад, один стоматолог може стягувати плату близько $ 100 для обслуговування “зуба”, з іншого, в межах одного міста, при справлянні плати близько $ 200 за ті ж послуги. Це стає ще більш цікавим, коли ми дивимося на спеціальні послуги, такі як відбілювання зубів і вирівнювання зубів, де зміни звинувачення можуть бути захоплюючими.

Це все це, те, що приводить до питання про те, як працюють стоматологи зі своїх підопічних.

І, як з’ясовується, є ряд факторів, які стоматологи враховувати при визначенні своїх підопічних. Що варто мати на увазі, однак, є той факт, що існує також керівні принципи, встановлені їх професійних організацій про те, що вони повинні стягувати. Більшість з цих тим не менш, буде з точки зору того, наскільки низька, щоб не йти з точки зору своїх підопічних, щоб не ввести “під скорочення” практики в професії. Таким чином, в даній області, вона може бути залишено на розсуд окремих стоматологів працювати, що вони будуть стягувати плату за свої послуги – за умови, що вони не йдуть нижче певного передбаченого мінімуму. Там буде також, як правило, згадка про деякі стелі, покласти в призначеному місці, щоб уникнути обурливо високі рахунки, який може поставити цих медичних працівників зі страховими компаніями. Звичайно, ці положення не завжди дотримуються.

Протягом встановленого цін підлоги і стелі (там, де вони дійсно трапляються, яких повинні дотримуватися), як правило, на стоматологів вирішити те, що вони хочуть стягувати плату за свої послуги в моделі «вільного ринку».

Одним з факторів, які в кінцевому рахунку визначає, які дані витрати стоматолог тип пацієнтів (можливо, ми могли б назвати їх клієнтів) він мети, щоб служити. Звичайно, стоматологи, як і інші медики не хотіли б розглядати як дуже діловий, але правда полягає в тому, що є багато бізнес увагу, що входить в їх роботі. Різні Адвокати також цілі служать різним демографічних груп, з практикуючим цілей ВООЗ заможних клієнтів, що мають можливість використовувати ціноутворення, щоб забезпечити, що вони отримують, що тип клієнтури.

Інший фактор, який враховується при визначенні того, що для зарядки, де стоматолог в питанні практики. Якщо стоматолог працює в лікарняному комплексі з іншими лікарями, є ймовірність, що він або вона захоче погоджувати свої звинувачення з іншими практикуючими там. Дійсно, деякі лікарняні комплекси є це як питання політики вимога, так що ви повинні дотримуватися його, для того, щоб ви і надалі практикувати від своїх приміщеннях.

Профіль стоматологам вдається побудувати для себе і пройти певний шлях у визначенні того, що вони можуть стягувати плату за свої послуги (і насправді є люди, платити). Це особливо має місце в таких областях, як косметичної стоматології, де стоматологи, які будують репутацію для доставки вражаючих результатів може, з часом, є люди, які приїжджають здалеку, шукає свої послуги і готові платити премію за гарні результати.