як мінімізувати зморшки now_

Подивимося правді в очі. Це ніколи не надто рано або занадто пізно, щоб мінімізувати зморшки. Є кілька простих кроків, які можна зробити, на щоденній основі, щоб зменшити негативні наслідки, що час має на вашій шкірі. Ви можете подивитися, як молоді, як ви себе почуваєте.

Десятки досліджень показали негативний вплив, який занадто багато сонця робить на шкіру. Нам потрібні сонячне світло, щоб відчувати себе добре і для обробки вітамін D. Але, близько 15 хвилин в день цілком достатньо. Більшість з нас люблять проводити час на відкритому повітрі. Ми просто повинні грати безпечно. Носіть захисний одяг, у тому числі крислатий капелюх. Носіть сонцезахисні окуляри досить великими, щоб захистити куточках очей. Використовуйте оксид цинку ВС-блок на відкриті ділянки шкіри, коли ви знаходитесь протягом більш ніж 20 хвилин. Якщо ви жінка, вибрати макіяж, який містить оксид цинку, для максимальної ефективності.

Є багато причин, щоб уникнути сигаретного диму. Ось ще одна. Останнє порівняння показало, що брати і сестри некурців них були менш зморшкуватою шкіри і їх було цілих 40% товще. Отже, якщо ви хочете, щоб мінімізувати зморшки, ви хочете, щоб звести до мінімуму вплив сигаретного диму.

Вони кажуть, що ви, що ви їсте, і це, здається, з’являється на вашому обличчі. Дієта, багата рибою, фруктами та овочами рекомендується багатьма експертами та добавки можуть допомогти, теж. Добавки, що містять сою, білок риби та виноградної кісточки як було показано, покращують структуру і пружність шкіри після шести місяців використання. Добавки риб’ячого жиру було показано, що підвищити пружність на 10% через три місяці. Недоліки у вітамін А і D, як відомо, викликає надмірну сухість. Осушувач шкіра стає більш зморшкуватою. Отже, якщо ви хочете, щоб мінімізувати зморшки, взяти хороший мульти-вітаміни щодня.

З усіх речей, які ви можете зробити, немає нічого більш важливого, ніж використання поживний зволожуючий крем на щоденній основі. Ваша шкіра може бути голодують і вмирають від спраги. Багато з інгредієнтів в популярних миючих призвести до надмірної сухості. Хлору у водопровідній воді робить с. Комбінат сильне миючий засіб з хлором і у вас є рішення, що ефективні смуги поживні речовини і вологу з клітин вашої шкіри. Використовуйте м’яке миючий засіб. Інвестуйте в хлору фільтром. І, використовувати зволожуючий крем після кожного душа.

Інгредієнти, які були показані, щоб мінімізувати зморшки включають коензим Q10, екстракт авокадо, масло ши і функціональних кератину. В одному дослідженні, крему, що містить COQ10 було показано, що зменшення ліній і зморшок на 29% протягом шести тижнів. Масло ши, як відомо, трансформувати зовнішній вигляд шкіри приблизно в той же період часу. Авокадо екстракт збільшує кількість колагену в шкірі. Але, функціональні кератин є чимось на зразок дива інгредієнта.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Після всього лише 18 днів використання, дослідники бачили 42% поліпшення пружність шкіри. Як ви напевно знаєте, пружною шкіра менш зморшкуватою. Отже, якщо ви хочете, щоб мінімізувати зморшки, ви хочете збільшити твердість. Тільки уявіть собі. Через кілька тижнів, ви можете подивитися, як ваш “молодий” сам знову.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного омолоджуючий догляд за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.