як заощадити гроші в день спа

Якщо ви шукаєте для екзотичних і традиційних європейський курорт, то день спа, є хорошою ідеєю. Вони пропонують доступні пакети для вперше приїхали зі спеціальними знижками. Для того, щоб заощадити гроші і отримати краще лікування, ви повинні стежити за кращий спа-угод.

Поради, щоб вибрати кращий спа угоди

• Слідкуйте за пропозиціями спа тиждень, і ви можете насолодитися процедурами навіть за цінами, як $ 50. Ви також можете отримати лікування за низькими ставками протягом міжсезоння.

• Деякі курорти стягувати більш низькі ставки на дні і години, які мають більш низькі вимоги. Ви можете насолоджуватися кращі пропозиції, якщо ви йдете в ранкові години або з понеділка по четвер.

• Реєстрація програм лояльності або ланцюга масаж клуб, щоб насолодитися щомісячних процедур за нижчими ставками та отримайте знижки або безкоштовне лікування, якщо ви є постійним клієнтом.

• Деякі великі курортні міста пропонують більш низькі ставки для місцевих жителів. Так що, якщо ви належите до курортних містах, ви зможете насолодитися ексклюзивними пропозиціями за нижчими ставками.

• Подивіться на групові тарифи та лікування серії, як вони приходять в повний пакет і доступні за нижчими ставками.

• Ви можете піти на кращу пропозицію від приватного масажиста. Вони приходять до тебе і балувати вас в повній мірі. Вони, як правило, досвідчені, але ви не можете отримати атмосферу спа-салон.

• Якщо ви думаєте, для омолодження всього дня, а потім проводити день на курорті СПА є хорошою ідеєю. Парна, сауна, зал для відпочинку може зробити ваш день.

• Якщо ви думаєте про отримання спа-процедури за найнижчими ставками, то при переході на масаж школах чи школах естетик може задовольнити всі ваші потреби. Але одна річ, ви повинні мати на увазі, що студент в масажних шкіл є новачками і схильні помилятися.

• Найкращий спосіб бути в курсі кращих пропозицій корита електронну пошту. Спас, як правило, не афішують. Вони посилають електронні листи або тексти постійним клієнтам і тримати їх в курсі про останні знижки, безкоштовні пропозиції лікування, занять і лекцій.

Поради, щоб заощадити гроші на курорті

Кращий спосіб заощадити гроші на курорти дня, щоб пройти через сайти спа або шукати бюлетенів і реєстрацій. Це допоможе вам скористатися Кращий пакетів.

Деякі курорти пропонують купони через Google. Ці купони і спеціальні пропозиції можуть допомогти вам заощадити деякі додаткові долари. Багато веб-сайт курорту пропонують спеціальні купони і може допомогти вам заощадити до 50% і більше на лікування.

Ви також можете скористатися VIP-програми, пропоновані деякими курортами. Щоб користуватися цими програмами VIP Потребуєте VIP членство, щоб насолодитися знижками. Деякі курорти пропонують вам знижки і кредити, коли ви передати одному, як напрям нагороду.

Так що сподіваюся, що ви заощадите гроші і насолодитися кращими спа-процедури в спа день.