як видалити warts_ видів бородавок та їх лікування

Хоча бородавки як правило, нешкідливі вони, звичайно, не є привабливими і коли один схоплюється у невдалому місці це може бути дуже відштовхує і соромно. Як видалити бородавки тоді? На щастя Є багато способів лікування бородавок там, так багато насправді ви можете бути трохи розпещені вибором і не знаю, який з них краще! Місце для початку, щоб зрозуміти тип бородавка вас є, то знайти найкраще лікування застосовно так що давайте подивимося!

бородавка звичайна
Також відомий як загальні бородавки цього типу показує, як Bump потовщеною шкіри часто з шорсткою поверхнею, яка часто має невеликі плями від запеклася кровоносних судин. Зазвичай зустрічається на руках, лікті і коліна.

плоскі бородавки
Як випливає з назви цього бородавка досить плоска шишка на шкірі і, як правило, коричневого або тілесного кольору. Плоскі бородавки в основному розглядається в основному на жіночі обличчя.

підошовні бородавки
Це сама дратує бородавку, як вони ростуть тільки на ногах і може бути дуже болючим. Вони, як правило, великі і плоскі вростають в шкіру, а не зі шкіри і в багатьох випадках повідомляли можливого поширення інфекції занадто багато підніжжя робить ходьбі і бігу дуже важко.

генітальні бородавки
Ці бородавки часто, як звичайні бородавки, хоча вони з’являються в області навколо статевих органів. Існує ймовірність того, що деякі підвиди ці бородавки можуть стати злоякісними і повинні розглядатися лікарем, який може визначити, якщо це може бути так!

Є багато позабіржовому кошти, які стверджують, що вони можуть вилікувати бородавки, але багато людей виявляються стійкими до такого лікування і доводиться покладатися на більш рішучі дії.

Інші такі способи видалення бородавок є криотерапию де лікар буквально заморожує бородавку рідким азотом, це вбиває зростання, але не з’єднувальних шкіри. Бородавка видаляється потім парші сформують протягом часу і вилікувати природно залишаючи шкіру чистою. Це не є гарним вибором для підошовної бородавки, як в результаті болить від процесу часто є більш болючим, ніж сама бородавка!

Інший спосіб лікування використовують саліцилову кислоту, яка включає витримати бородавка потім різко його злегка застосувати кислоти. Ви повинні тримати навколишньої шкіри безпечні вазеліном, однак, і цей процес повинен повторюватися день у день, поки він не пішов. Ви можете отримати ці продукти в аптеці, однак, і не потрібно до лікаря.

Вибір за вами про те, як видалити бородавки і багато з вас, можливо, намагалися багато засобів до та не вдалося до цих повинні шукати іншого для вашого типу бородавок. Рішення вашої проблеми бородавка може бути просто наступна річ, яку ви намагаєтеся проте так що удачі!