як видалити волосся на лобку

У деяких культурах видалення лобкових волосся була виконана протягом століть для гігієни та інших причин. Зараз стає широке визнання у всьому світі і чоловіки і жінки прагнуть знайти лобкові метод видалення волосся, яка задовольняє їх.

Гоління лобкових волосся можна легко зробити, але важливо, що ви знаєте, деякі факти, перш ніж почати роботу. що мають належні продукти також можуть допомогти вам мати успішний результат. Перш за все, необхідно, щоб піти в аптеку і купити бритву і належного крем для гоління, перш ніж почати роботу. використовувати жіночий крем для гоління, тому що це працює краще, ніж чоловічий крем для гоління.

Основна обрізка. Це ваша без надмірностей Найбільш поширений підхід до голять волосся навколо лобкової області. У вас є два варіанти: Ви можете використовувати бритвою або ножицями. Я настійно рекомендую використовувати електричну бритву в цьому випадку. Якщо ви отримуєте на руки на деяких хороших обладнання, ніж цей процес легко і приємно і бритва дійсно може прослужити вам решта все ваше життя.

Це має бути найбільш часто використовувані опції по всьому світу. Протягом багатьох років, були тільки бритв використовуються чоловіками, коли вони голили бороди. Протягом багатьох років, а жінки використовували їх голити волосся на лобку. Але в останні десятиліття, компанії бритвою рішень розроблені і поліпшені бритви для жінок ноги і волосся на лобку.

Настя так? Ну щодо хлопців, які мають волосся на лобку? Буде дівчата думають, що це занадто огидно? У більшості випадків так, жінки в ці дні більше в хлопців, які голять волосся на лобку. Сотні порно фільми і навіть основні маркетингу, показати людям вовни. Густі груди і промежину не приваблива більше. Тепер це чисто, добре голені волею, яка отримує її увагу.

Тепер у вас є необхідне обладнання і партнером, щоб допомогти вам у видаленні волосся на лобку, то наступним кроком має спочатку використовувати ножиці, щоб видалити волосся на лобку, а потім використовувати бритву, щоб отримати солому. Слово застереження: переконайтеся, що ножиці гострі і ви були б здивовані тим, скільки це робить різницю в порівнянні з тупим розрізу.

Перша виверт, секрет в тому, щоб переконатися, що ви не починаєте голився бритвою. Перш ніж ви навіть не знаходитесь поруч гоління інструмент, необхідно переконатися, що волосся обрізається на коротку довжину. Подумайте довге волосся ноги або вусів на обличчі хлопця після того як вона не голився протягом вихідних. Ось до тих пір, як ви хочете, щоб волосся так бритва не одержати всі забиті.

Відлущуючий варіанти включають креми, лосьйони, гелі або тіла, злегка абразивної мочалкою або рукавичку, спеціально призначені для пілінгу. Перевірте на красу без рецепта в місцевому універмазі.

СНиП довгі лобкові волосся коротке. Думайте про це, як завдання, як якщо б стрижка газонів. Довга трава повинна бути знята з косою Так косарка ножі НЕ варення, заковика і напружилося. Гострі ножиці, ножиці або електричної бритвою буде виконувати важку роботу. Не поспішайте: швидкість може викликати гоління подряпин і порізів.

По-перше, обрізати волосся з волоссям тріммер або ножиці. Намагаючись позбутися довгого волосся тільки з бритвою не працюватиме. Бритва отримаєте всі забиті і нудно, і ви будете мати важкий час, бачачи саме те, що ви робите.