швидкий і лютий особи

Це не має значення, якщо ви сидіти вдома мама або корпоративний професійний. Ви повинні тримати ваш зовнішній вигляд у нього краще весь час, і це може бути важка робота. Але що, якщо у вас не завжди є час, щоб піти в спа для професійного обличчя? У мене є тільки рішення для Вас.

Сьогодні, багато курортів забезпечити те, що знаю, як мікродермабразія. За допомогою цієї техніки, технік Spa відлущує мертві шари шкіри від вашого обличчя за допомогою системи, аналогічної піскоструминної обробки, але в набагато, набагато менших масштабах. З мертві шари шкіри віддалені від вашого обличчя, воно тепер показує свіжий під шкірою. Це може дати вам поява підтяжка обличчя, без витрат або хірургії.

Більшість жінок, які піддаються мікродермабразія, вважаю, що після цього їх шкіра чутливої, роздратованою, а іноді і опухлі. Не кажучи вже про професійні Санаторно-курортне лікування займає призначення, і може коштувати як правило, від $ 150 – $ 600 доларів. Так що ви можете зробити для себе, що це настільки ж ефективно, швидко і не дорого взагалі? Це називається лимона Соляний скраб для тіла. Ось те, що вам потрібно.

Склад:

один невеликий лимон
чотири столові ложки дрібної морської солі

Якщо у вас немає лимона, 2 столові ложки лимонного соку чудово, і якщо ви не можете дістати дрібно морську сіль землі, кухонної солі буде робити, а.

Розріжте лимон навпіл і вичавити сік з однієї половини в маленьку миску. Потім покласти чотири столові ложки дрібної морської солі в, і добре перемішати. Ви хочете, щоб рішення з консистенцією вівсянки. , Те приділіть кілька пальців повні рішення і втирати в обличчя і пори, переконавшись, що скраб м’яко, як ви йдете. Залишити на 9:55 хвилин, потім змийте холодною водою.

Ви знайдете вашу шкіру м’якше і гладше, ніж раніше, з хорошим теплим світлом, і це обійдеться вам дешевше, ніж кілька доларів, і не більше ніж за 15 хвилин від початку до кінця, щоб отримати. Тепер ви можете повторити у себе вдома, або де-небудь на те пішло, то, що Спас стягувати так багато грошей, щоб забезпечити, по частці витрат, і виглядають відмінно роблять це!