чотири пластикові процедур хірургії ви ніколи не чули про

Світі пластичної хірургії постійно змінюється. Як тільки у когось є проста ідея для поліпшення, уяву стає наукою. У ці дні ви можете отримати майже все, що ви хочете зробити в клініці пластичної хірургії. Ось 4 нових методів лікування ви певно ніколи не чули раніше!

отримати пральну дошку з травленням AB

“Ab травлення” є лікування, яке отримує вас “Six Pack” живіт. Забудьте про сидячій до полку; спосіб позбутися від цієї кишки є наявність кваліфікованого пластичного хірурга ліпити її для вас.

Насправді, AB травлення є крихітний ліпосакції. Лікар смокче деяких живіт вбік і контури того, що залишилося у вашій бажаної твердості. Це єдиний спосіб, відомий людині, щоб отримати “пральній дошці” живіт, що настільки багато хто з нас заздрість.

Різниця між AB травлення і регулярні Lipo є те, що це відстій жиру з усього природного м’язів, і саме тому кінцевий результат такий природний вигляд. М’язи, які вже є просто отримати більше визначенням.

відкрий очі з блефаропластика

Блефаропластика пластика повік. Це найпопулярніша хірургії для жінок в Японії та Кореї, які хочуть дати своїм очам більш відкритий погляд. Це видаляє тканину з верхнього і нижнього століття. Потім, лікар підтягує тканини навколо очей, так це виглядає природно.

Пластика повік також використовують жінок у всьому світі, щоб позбутися від набряклості і мішків, які приходять з віком. Кінцевим результатом є більш широким, більш моложавий очима. Це може також означати збільшення периферичного зору.

отримати розв’язно з щік

Щек використовується, щоб позбутися від худий, запалими щоками погляд, викликані старінням або неправильної форми щоку. Він також може зробити вилиці бути більш вираженою, і зробити вас більш, як хтось з ваших улюблених журналів моди!

Це просто ще один тип операції використовується для овалу обличчя. Ви можете використовувати щік, щоб створити більш збалансований погляд в обличчя. Це один з легких процедур пластичної хірургії, приймаючи як правило, тільки 30-45 хвилин.

Лікар просто робить крихітні розрізи навколо повік і губ, а потім працює невеликий імплантат щоку дюйма імплантат можна зробити в будь-яку форму, лікар вважає це необхідним для досягнення результату, ви після цього. Результат такого союзу щоки і більш високі вилиці.

дитина повернувся!

І не забувайте, збільшення прикладом! Як і деякі шалені танці, ця тенденція почалася в Латинській Америці і похитали себе північ. Butt збільшення для жінок, які просто хочуть трохи більше барахла в багажнику.

Це не тільки для жінок в реп відео, або. Багато жінок вважають, що вони могли б виграти від більш подушкою заднього. Коли ви віку, за ваше може стати впали духом. І є ті, хто ніколи не було великої будується з самого початку. Butt Збільшення можете виправити ці проблеми для вас.

Пластичний хірург ставить прикладом імплантати потрібного розміру в задні, і дуже скоро ви забудете, що вони там. Результатом є більш повне, більш безрозсудний здобич. Пластична хірургія пропонує більше вирішення ваших проблем, як щороку. Курсі того, що пластична хірургія може запропонувати!