позбавитися від шрамів з цими безпечної терапії зцілення шрам

Є багато методів лікування шрам на ринку в даний час. Що так багато, щоб вибрати з, це дуже важко зрозуміти, з чого почати. Наступні лікувальні процедури рубець було показано, що безпечно позбутися рубців:

Силіконовий гель і силіконова плівка: точний спосіб, в якому силіконові покращує зовнішній вигляд шраму невідомо. З теорії, силіконовий повторно компонує орієнтації молекул шкіри через електростатичний заряд. Інша теорія полягає в тому, що шрам поліпшується за вологи в пастці між шкірою і силіконовий гель / лист бар’єр. Яким би не був механізм може бути, одне можна сказати точно – силіконові шрам терапії роботи.

Силіконова плівка вже давно-були золотим стандартом в плані лікування рубця. Проблема в тому, що вони не зручним. Вони повинні носити протягом більшої частини дня і отримати в дорозі одягу. Забудьте макіяжу або сонцезахисний крем, якщо шрам на обличчі. Силіконовий гель (диметикон), було показано, щоб бути настільки ж ефективним, як плівка все ж набагато простіше у використанні. Протріть це в, і все готово. Макіяж і сонцезахисний крем можна наносити на це легко.

Вітамін С: Нормальна шкіра складається з організованих, лінійні (але злегка хвилясті) колагенових волокон. Шкіра реагує на травму, поглинаючи пошкодженого колагену і замінивши його нових колагенових волокон. На жаль, цього нового колагену, викладені в дуже неорганізовано. Юнорганізед колаген, більш імовірно, пов’язано з некрасивими рубців. Вітамін C лікування шрамів допомагають поліпшити і організувати виробництво колагену який у свою чергу покращує кінцевий шрам.

Вітамін С також зменшує запалення і ефективно використовувалася для безпечно освітлити темні шрами. Вітамін С може викликати печіння і навіть деяке помірне почервоніння або лущення, поки шкіра “звикає до” аскорбінової кислоти (зокрема, з концентрацією 10-20%), але це не алергія.

Аскорбінова кислота також не надто стабільним в місцевих препаратів і окислення на повітрі і вологи. Окисленого вітаміну С стає коричневою. Багато продуктів догляду за шкірою, яка містить З пофарбовані коричневим з самого початку, щоб приховати це. Деякі продукти по догляду за шкірою дійсно містять стабільну форму аскорбінової кислоти, але ця стабільність досягти дуже складно.

Botanicals (натуральні рослинні екстракти): Багато рослинні екстракти мають протизапальні властивості і поліпшення загоєння ран. Безпечний природного лікування шрамів включають в себе:

* Алое Віра (алое)

* Екстракт солодки (наприклад Glabridin, Стеариловий гліцірретіната)

* Сафлорова масло (лінолева кислота)

* Олія соняшникова (олеїнова кислота)

Алое віра використовується для лікування різних захворювань, ран і, зокрема, протягом багатьох століть. Він стимулює виробництво нових амінокислот, який прискорює виробництво нового шару шкіри. Крім того, сильне протизапальний засіб.

Екстракт солодки є сильним протизапальним, прискорює оновлення шкіри і має анти-акне ефект, як в плані профілактики і лікування. Солодка також висвітлює темні шрами і коричневі плями в тому числі меланодермії, особливо в поєднанні зі стабільною формою вітаміну С.

Обидва соняшникової олії та сафлорова містять дуже велику кількість олеїнової і лінолевої жирних кислот. Ці кислоти необхідні для підтримки верхній шар шкіри, який підтримує вологи. Волога має життєво важливе значення для нормального здоров’я шкіри і поліпшення загоєння рубця. Обидва цих кислот також було показано, для поліпшення стану шкіри і шрамів еластичність.

Підводячи підсумок, стійких форм вітаміну С, силікон і природні методи лікування шрамів включаючи солодки, алое віра, сафлорова і соняшникову олію все безпечно і можна використовувати місцево для поліпшення загоєння шрамів і допомогти позбутися від шрамів.