нові способи боротьби з сухою, зморшкуватою, креп папір шкіри

Багато американських жінки в даний час лікування своїх руках і руках, а також вони роблять їх особи.

Щоб допомогти, є продукти розроблені, щоб допомогти забезпечити еластичність, пружність і вологість шкіри всіх типів і віків. Вони зроблені для усунення креп паперу текстуру шкіри і зменшення зморшок.

Мішель Fiore, доктор медичних наук, сертифікований дерматолог, каже: “Всупереч поширеній думці, натуральне масло добре для шкіри. Креп папір шкіри починається через відсутність масла в тіло”. Коли доктор Fiore часто чує пацієнтів оплакувати, що їх руки починають виглядати як руки їхніх бабусь, вона рекомендує природний збитий пальмова олія вважається найбагатшим джерелом антиоксидантів і токотрієноли на ринку сьогодні, щоб багато з цих пацієнтів.

Дослідження Стівена Блох, доктор медичних наук, Skin Deep Medical Spa в Хайленд-Парку, штат Іллінойс, припускають, що, якщо продукт використовується два рази на день протягом восьми тижнів це може призвести до суттєвого зменшення глибини зморшок і обсягу і поліпшення шкіри ясності, гладкість і гідратації.

Іменовані HTY Золото, він зроблений з супер Червоний пальмовий олеїн найнятий дерматолог перевірені, запатентований процес в антиоксидантної вершки, і походить від тихоокеанського особливого масла, Inc, американський виробник і дистриб’ютор на масляній основі для обличчя і тіло.