нових методів ліпосакції

Нові технології та методи навігації зробила косметичну варіанти операції складніше, ніж будь-коли раніше. Ліпосакція зокрема зазнав численних змін за останні роки, в результаті широкий спектр ефективних методів, кожен з яких позитивні і негативні аспекти. Ось останні пропозиції ви обов’язково зіткнетеся і чого чекати від них.

Смарт Lipo

Ця техніка використовує лазери, щоб розбити жирові клітини, скраплення їх для простоти видалення. Під час процедури канюля вставляється в невеликий розріз в області, що підлягає обробці. Канюлі з пучків лазерного через клітини. Як тільки жир був скрапленого, то тоді пилососом і розріз зашивали потім закриті. Смарт Lipo зменшує кровотечу, використовує невеликий розріз, дуже точний, і має короткий час відновлення.

приятель

Цей метод є абревіатурою Вібраційна ліпосакція. Хірурги використовують вібруючу канюлі, що допомагає зруйнувати клітини більш ефективно і швидко, ніж при використанні ручного режиму в поодинці.

Розріз робиться в області, щоб бути скульптурними, а потім рідке анестетика щоб забезпечити більш легкий рух канюлі, менше кровотечі, і менше пошкодження тканини. Цей метод використовує менші розрізи, ніж традиційна ліпосакція і дозволяє хірургові ліпити області більш точно. PAL тенденцію до видалення більше жиру, ніж традиційні методи і успішним в плані орієнтації на області, які містять більше волокнистих клітин, таких як спини і грудних залоз у чоловіків.

Тонкий Lipo

Це досить нова техніка, яка прагне конкурувати з Смарт Lipo. Тонкий ліпосакція вважається менш інвазивної, ніж традиційні методи, і так само, як смарт-Lipo, використовує лазер для розрідження жиру для більш легкого видалення. Як і інші методи ліпосакції, результати цього багато в чому залежать від майстерності хірурга. Тонкий Lipo стверджує, що менше кровотечі і підйому швидше часу, ніж інші процедури, які доступні.

прохолодному Ліпо

Ця процедура може бути виконана в офісі, часто з тільки м’яким анестезії. Невеликий надріз і канюлі містить прикріплений лазер вставлена. Лазер використовує енергію Прохолодний Lipo щоб розплавити жир, а потім ще канюлі всмоктує надлишок виводиться з організму. Це ще один новий метод, який стверджує, що швидше, більш економічно ефективним, і більш ефективно, ніж традиційні методи.

Вигода від використання нових технологій у порівнянні з традиційним методом, менші розрізи, скоротити час відновлення, менше ризики та можливі ускладнення, і більш швидкі результати, однак, результат будь-якого Ліпо процедури залежить від майстерності хірурга і його досвід роботи з методом. Яку б процедуру ви не вибрали, не забудьте знайти кваліфікованих і добре підготовлених хірургом, який виконав процес успішно на багатьох різних пацієнтів.

І хоча деякі методи можуть бути більш безпечними, ніж інші, проконсультуватися з вашим хірургом про, що є кращим для ваших очікувань, цілей і конкретної ситуації.