макіяж може викликати опухлі очі

Твої очі дзеркало вашої душі і перше, що люди бачать. Не дивно, що багато людей стурбовані тим, з красивими виразними очима, і вони зроблять все, щоб виділити їх.

Але шлях до марнославства може призвести до трагедії, особливо якщо ви не прискіпливі про те, яку косметику або косметику очей ви використовуєте. Ті нескінченні ряди косметики знайти на великих універмагів може виглядати як мрія для людей, які хочуть змінити або поліпшити їх очах. Але вони можуть означати катастрофу для тих, хто не будете обережні. У деяких випадках вони можуть нашкодити, а не допомогти вашим очам.

“Косметика для очей, як правило, безпечні, коли ви купуєте їх, але зловживати ним може дозволити небезпечні бактерії або гриби рости в них. Потім, коли застосовується до області очей, косметичний може викликати інфекцію. У рідких випадках жінки були які тимчасово або постійно засліплені інфекції від очей косметичним “, попередив продуктами та ліками США (FDA) Центр з безпеки харчових продуктів і практичним питанням харчування Управління Косметика і квітів.

Те, що робить очі уразливими до дії? Спочатку шкіру навколо очей тонше і містить менше масла і потових залоз, в результаті чого області, схильної до зневоднення, що, у свою чергу, може призвести до зморшок, гусячі лапки, темні кола, і інші проблеми. Нескінченні рухів, як блимає, косоокість, сміх, плач, і безперервне перебування на сонці та інші фактори, які роблять ваші очі виглядають старше і менш привабливими.

Одна з поширених проблем, пов’язаних з використанням неправильного макіяжу очей є набряклість. Маючи опухлі очі може зробити вас виглядати виснаженим, втомленим і старше, ніж ви є насправді. Таке часто відбувається за допомогою туші для вій або неправильний крем для очей.

“Щоб допомогти в боротьбі зі зморшками і sagginess в цій делікатній області, потрібно видалити макіяж очей ретельно (не витягати, смикати, або тертя) із заспокійливим для зняття макіяжу і м’який бавовняний кулю. Завжди переходити від зовнішньої під оком до носа і зробити повне коло. І ніколи, ніколи не виходити з дому, не носячи очей продукт, який зволожує і захищає область навколо очей від ультрафіолетового ушкодження “, сказав консультант краси Лорі Ван Wormer, дружина д-р Марк ван Wormer, хірурга лазер і дипломат Американської ради з боротьби -Aging медицині.

Для швидкого полегшення від опухлих очей, Ван Wormer рекомендує наступне:

1. Перевірте ваш туш – вона повинна змінюватися кожні 12 тижнів у зв’язку з можливим зростанням бактерій.

2. Якщо ви прокидаєтеся з опухлими очима, ви могли б використовувати занадто багато очей крем. У цьому випадку менше, тим краще.

3. Перевірте ваш очей зняття макіяжу рутини – це може бути занадто суворим. Якщо ви використовуєте тканину для видалення макіяжу з очей, схожий на осколок мікроскопічних волокон може викликати роздратування шкіри навколо очей. Перейдіть на м’який кульку замість бавовни.

4. Спіть з підведеною головою і намагайтеся не пити занадто багато рідини перед сном. Скорочення споживання солі може допомогти усунути набряклість, а також.

Одним з перспективних продуктів для опухлих очей є Eyevive. Цей продукт містить спеціальні інгредієнти, які можуть зменшити або усунути темні кола під очима, зморшки, гусячі лапки і зморшки, щоб змусити вас виглядати молодою і свіжою. Eyevive крем для очей спеціально розроблений для зміцнення крихітних кровоносних судин навколо очей, щоб ви могли виглядати на всі сто.