боротьби з лупою

Лупа може призвести або до надмірно суха шкіра голови свербить з білими пластівцями, які можуть бути воскової або жирної лупи або може проявлятися у вигляді маслянистої жирної шкіри голови лускою. Лупа в основному відбувається після статевого дозрівання, як правило, у віці від 20 до 30 років, впливає на чоловіків більше, ніж жінок.

Суха шкіра. Проста суха шкіра – вид, ви входите в зимовий період, коли повітря холодне і номера перегрітий – на сьогоднішній день є найбільш поширеною причиною свербіж, лущення шкіри. Себорейний дерматит. Це стан, часта причина лупи, відзначений червоною, жирної шкіри покриті листкове білого або жовтого масштабах. Себорейний дерматит зачіпає не тільки шкіру голови, а й інші райони, багаті сальними залозами, такі, як ваші брови, сторони носа і спини вуха, грудиною, паху, а іноді пахви. Лупа пролиття надмірна кількість відмерлих лусочок шкіри від шкіри голови.

Люди, які насправді мають суху шкіру голови також сухий на всьому протязі їх шкіри. Деякі люди кажуть, що їх лупи стає ще гірше, коли вони є стрес, тривогу і напруженість. Лупа є хронічним захворюванням, яке майже завжди можна контролювати, але лікування лупи може зайняти трохи терпіння і наполегливості. Цинк піритіон шампуні-Вони містять антибактеріальні та протигрибкові агента піритіон цинку, який, як було показано зниження грибок, який викликає лупу і себорейний дерматит. Вік від лупи зазвичай починається в період статевого дозрівання – приблизно в той же час, як акне. Це загальні протягом усього підліткового віку і молодих дорослих і піки віці близько 40 років. Жирне волосся і шкіру голови. Malassezia харчується масел в шкіру голови.

З цієї причини, маючи надмірно жирної шкіри і волосся робить вас більш схильними до лупи. Глава & Плечі шампунь проти лупи, що містить активний інгредієнт піритіону цинку. Нізорал шампунь anti-fungal/anti-dandruff шампуні, що містять кетоконазол активного інгредієнта. Протигрибкові властивості олії чайного дерева (Melaleuca нафти) були представлені як корисні в лікуванні боротьби з лупою.

Поради лікування лупи

1. Миття волосся з спиртом позбавляється від лупи і залишає волосся відчуття м’якості і чистоти.

2. Глава & Плечі шампунь проти лупи, що містить активний інгредієнт піритіону цинку.

3. Нізорал шампунь anti-fungal/anti-dandruff шампуні, що містять кетоконазол активного інгредієнта.

4. Олія чайного дерева (Melaleuca нафти) були представлені як корисні при лікуванні лупи.

5. Сульфід селену були представлені як найбільш ефективним з тестованих шампунів при лікуванні лупи.

6. Пероральні протидіабетичні fungals і пероральні антибіотики, якщо ваша шкіра голови стає інфікованим.

7. Актуальні кортикостероїди для зменшення запалення, кератолітікі для видалення товстих лускаті плями.

8. Нізорал шампунь anti-fungal/anti-dandruff шампуні, що містять кетоконазол активного інгредієнта.

9. Tar містять шампуні використовуються також для лікування лупи.

10. Миття волосся з спиртом позбавляється від лупи і залишає волосся відчуття м’якості і чистоти.