Як правильно застосовувати ці знання для повсякденного макіяжу погляд

Макіяж, як живопис. Різниця лише в тому, що ваше обличчя буде чистим полотном, і ви будете використовувати косметику, щоб створити особливий вигляд, який кричить вашу власну унікальну індивідуальність. Такі ж макіяж, який приносить з особистості іншої людини, не обов’язково виявити такий же вплив на вас. Таким чином, коли мова йде про повсякденному погляд, який посилюється макіяж, вам потрібно знати кілька основних речей, які обговорюватимуться тут. Продовжуйте читати.

Завжди починайте з чистого особи. Потім, застосуйте зволожуючий крем, який призначений для вашої шкіри. Якщо ваша шкіра дуже суха, бути щедрим з вашим зволожуючим кремом. Жирна шкіра буде робити найкраще з зволожуючий крем, який має протизапальні властивості блиск тримати нафти з гублять вашу косметику. Як тільки це буде зроблено, ви можете піти вперед з консилер додатки на область вашої шкіри, яка має недоліки.

Наступним важливим кроком є ​​фундамент. Переконайтеся в тому, що основа відповідає Вашому тону шкіри. Так як це буде повсякденного погляду, майте на увазі, щоб використовувати його в міру необхідності. Дуже важливо, щоб ваші власні натуральної шкіри прийти до кінця. Занадто багато фундамент дасть вам затверділої планом зовнішнього вигляду. Майте це на увазі: краще менше та краще. Використовуйте макіяж губкою, щоб змішатися з всього обличчя. Щоб встановити консилер і основа на місці, застосовують вільно або пудра.

Потім перевірте ваші брови для безпритульні волосся і використання пінцета або брови бритвою з очищення, щоб дати вашим бровам акуратний вигляд. Використовуйте олівець брів або тіней для повік правого тіні, щоб визначити ваші брови. Тепер вибрати три кольори для вашої тіні. Він повинен мати легенів, середніх і темних тонів. Темний відтінок наноситься на верхній рядок Ваш кришкою, середній відтінок поширюється вздовж складки і самий світлий колір, щоб підкреслити вашу брів. Не забувайте, щоб застосувати туш.

Тепер вам потрібно посміхатися Наносити рум’яна на яблука щік. Помаду, яка розташована найближче до природного кольору ваших губ є кращим вибором. Для подальшого визначення ваших губ, просто додайте трохи блиску для губ, і вуаля, все готово!