Чи не досить з вашою поглядом доктора Rushi travedi, можливо, відповідь.

Багато американців виявляють, що це простіше, ніж коли-небудь, щоб поліпшити це старе вітання основне, їх зуби.

Якщо ви не задоволені тим, що ви бачите в дзеркалі, ви не самотні, бо близько 74% американців вважають, що непривабливі посмішка може пошкодити їх успіх у кар’єрі, і багато хто вважає, що це важливо, щоб отримати красиві посмішки.

Деякі люди дійсно незадоволені своєю структурою зуба. Загальні звіти, що їм не подобається форма або колір їхніх зубів, що їм не подобається або зазором переповненому зуби. Це найбільш поширений issuespatients за пільговими Dental Care в Флашингу, Нью-Йорк доповіді.

Косметична стоматологія є розвивається галуззю. Люди у відношенні їх посмішки, щоб бути невід’ємною частиною їх зовнішній вигляд, і більше не хочуть думати про це як про щось, що не може бути змінене. Ваші зуби можуть бути зміненою формою, побілілі, переміщено або видалено і замінений повністю зміни своєї зовнішності і здоров’я в цілому.

“Річ номер один виражені пацієнтів є колір їхніх зубів». говорить д-р Шилпа Travedi.

У той час як тютюн, ліки, а хвороба може забарвити зуби, багато зуби темніше, ніж просто людина віддає перевагу. Відбілювання зубів є популярним варіантом в косметичній стоматології. “Багато людей, які, може бути, тільки почасти прийняли це як належне, перш ніж дуже добре розуміють, що вони можуть мати свої зуби побілілі. Існує епідемії людей просто бажаючих їх зуби побілілі”, повідомив д-р Шилпа Trivedi Флашингу, Нью-Йорк. “Ви можете побачити рекламу на телебаченні для більш-позабіржовому продуктів … Я думаю, що люди більш обізнані в цілому цієї опції.” “Відбілювання був початок, коли народ дізнався, що косметичної та реставраційної стоматології міг зробити”, сказав д-р Trivedi.

Нові методи відбілювання може поліпшити колір зубів з менше клопоту, ніж попередні методи. Один процес має пацієнтові носити устаткована мундштук протягом ночі при відбілюванні {| відбілювання}}} гель в ньому. Коли пацієнт спить, гель відбілює зуби без шкоди для іншої частини рота.

В одній сесії не буде робити свою справу, але для багатьох пацієнтів кілька тижнів призведе до помітного поліпшення.

Металевих коронок є ще одним популярним варіантом покращення виступів. Багато стоматологи переважно використовувати метал забезпечити необхідну міцність керамічної частини, який потім був пов’язаний з металом. У той час як метал був не завжди помітні, корона була ще не так природно виглядають як своїх сусідів. Однією з причин є світло. Природні зуби напівпрозорі, значення світло проходить через них. Світло не може пройти крізь метал, тому металевою основою крони з’явилися відрізняється від інших зубів.

Зараз стоматологи можуть використовувати важче керамічний сердечник, щоб закріпити корону, усуваючи необхідність в металі. Колір коронок набагато краще, як добре. З використанням затінення діаграми, стоматологічні лабораторії можуть затінювати корону, щоб виглядати як сусідні зуби.

Зубні техніки беруть форми зубів пацієнта, побудувати коронок і мостів, та інші побутові прилади. Доктор Trivedi описує роботу своєї зубний технік як поєднання художника і вченого. Начинки також поліпшуються. Порцелянові пломби, які відповідають природному кольору зубів, зробити ремонт менш помітні, ніж металеві пломби.

Стоматологи, як ви можете собі уявити, раді цієї нової тенденції. Вони не тільки можуть прийняти частковий кредит для всіх тих, здорових зубів, косметична стоматологія дає можливість зробити пацієнтів дуже радий йти до стоматолога.

Замість того щоб думати про болючі переживання, пацієнти можуть зв’язати їх стоматолог з привабливішими зубів. “Я думаю, що тепер всі настільки конкурентноздатні на ринку праці, що люди відчувають себе, як” Якщо у мене яскравою усмішкою, що відбувається, щоб допомогти мені в все інше, що я роблю ». Особливо з точки зору впевненості в собі “, сказав д-р Trivedi.